fbpx
Суспільство
Які подарунки можуть накликати біду в День Святого Валентина

Вважається, що фото або рушники не підходять для любовного подарунка на день закоханих.

14 лютого – відмінний привід, щоб зайвий раз поїхати відпочити до Львова або до Одеси. Якщо ж ви нікуди не плануєте їхати на день всіх закоханих, то вже зараз потрібно вибирати подарунок коханим.

Ми вам підкажемо, що ні в якому разі не можна дарувати на День Святого Валентина. Існують деякі повір’я та прикмети, чому саме ці предмети не можна дарувати хлопцеві чи дівчині.

Гострі предмети (ножі, виделки). На гострих предметах є негативна енергія. Ви можете накликати на людину невдачу. А разом з тим і на свої відносини з ним.

Кімнатні тапочки. Думаєте, що пухнасті тапки можуть стати відмінним подарунком на День Святого Валентина. Забобон каже, що якщо подарувати коханій людині тапочки, то він піде.

Прикраси з перлів. Згідно з повір’ям, перли символізують сльози вдів і сиріт. Тому такий подарунок може залучити привертає хвороби, втрати і сльози. А воно вам треба?

Читайте також: 5 ХАРЧОВИХ ЗВИЧОК, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ХУДНУТИ

Алкоголь. Прикмети кажуть, що подарований алкоголь забирає у людини здоров’я. Краще просто, зробіть романтичну вечерю і купіть пляшку вина.

Чоловіча білизна. Також не можна дарувати, адже згідно забобонам, чоловік піде наліво.

Шарф. Здавалося б, такий потрібний предмет гардероба і не можна. Але подарувати шарф – до швидкої розлуки з коханою людиною. Краще запишіться на майстер-клас з в’язання, нехай він купить вам пряжу, а ви зв’яжете шарф самостійно.

Фотографії. Це чергова погана прикмета. Вважається, що подарунок у вигляді спільної фотографії або колажу обіцяє розставання або розлуку. Просто купіть фоторамку, а фото виберіть разом.

Годинники. Це теж погана прикмета. Вважається, що годинник або до розлуки, або до того, що коханий або кохана буде гуляти “наліво”. Справа в тому, що ремінець годин охоплює зап’ястя, а там добре прощупується пульс. А пульс має пряме відношення до серця. Ось і виходить, що серце на повідку, з якого хочеться вирватися.

Косметика “мильна-брильная” косметика. Це теж погана прикмета. Вважається, що якщо подарувати чоловікові або жінці косметику для ванни, то людина “змиється” з вашого життя.

Рушник. Це теж погана прикмета до розставання. Можна знайти вихід – купити два рушники, для себе і для другої половинки.

Невід’ємним атрибутом цього романтичного свята є валентинка – листівка або ж прикраса. Ми пропонуємо вам варіанти, як зробити валентинку своїми руками з дітьми. Адже всі діти люблять робити всілякі вироби.

Джерело.

You cannot copy content of this page