fbpx
Здоров'я
Які продукти ні в якому разі не можна наносити на обличчя у вигляді масок

Сьогодні в мережі можна знайти безліч рецептів “чудодійних” масок для обличчя, до складу яких входять елементарні продукти, які завжди під рукою.

Однак не варто вестися на дешевизну і простоту у використанні: деякі з продуктів можуть серйозно зашкодити вашій шкірі, пише “Домашний очаг”.

Отже, запам’ятайте, ці продукти не можна наносити на обличчя у вигляді косметичних масок:

  • Лимонний сік

Деякі beauty-блогери радять використовувати лимон для відбілювання шкіри або боротьби з деякими її недоліками.

Однак в чистому вигляді лимонний сік небезпечний: він викликає сильне роздратування, руйнує захисний шар шкіри, а в деяких випадках навіть призводить до хімічних опіків.

  • Цукор

Скраб на основі цукру – практично ідеальний засіб для губ, а от для шкіри обличчя така жорстка текстура абсолютно не підходить: вона призводить до мікропорізи, викликаючи почервоніння і запалення.

Читайте також: КИП’ЯЧЕНА АБО СИРА: ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, ЯКА ВОДА НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ ЖИТТЯ

Для пілінгу шкіри обличчя краще використовувати вівсяні пластівці або рисові висівки, текстура яких сприяє ніжному відлущуванню вiдмepлих частинок шкіри.

  • Перекис водню

Перекис є одним з кращих антисептичних засобів: нею обробляють рани, щоб запобігти потраплянню інфекції в opгaнізм. Але це ще не означає, що даний засіб якось допоможе в лікуванні шкіри.

Перекис водню є окислювачем і за рахунок окисного стресу може залишити опік на шкірі, викликати печіння і запалення.

  • Сода

Багато блогерів радять використовувати соду в якості пілінгу. Ніколи не застосовуйте цей “геніальний лайфхак” на практиці: сода має дуже агресивний рН, тому при контакті зі шкірою обличчя вона руйнує епідермальний бар’єр, провокує зневоднення і прискорює старіння.

  • Зубна паста

Дуже часто зубну пасту рекомендують як засіб для боротьби з чорними крапками. Однак агресивні хімічні речовини, що містяться в пасті, абсолютно не призначені для того, щоб наносити їх на обличчя: вони сушать шкіру, порушують її рН-баланс і можуть викликати хімічні опіки.

facebook