fbpx
Україна
Якими будуть останні дні зими: прогноз погоди в Україні на тиждень

До весни залишилося зовсім небагато, але зима не поспішає йти з України. Чи варто чекати потепління в останні лютневі дні.

24 лютого, в суботу, по всій території України очікується сніг, місцями (на півдні) – мокрий. Середня температура повітря в країні вдень складе від -5 до -9 градусів.

Холодніше за все буде в Київській (вдень від -8 до -10 градусів) і в Сумській (від -10 до -12 градусів). На півдні буде від -1 до +2. Також тепла для Февраль погода очікується в Закарпатській області – вдень від -1 до +1 градуса.

25 лютого, у неділю в Україні хмарно з проясненнями, опадів не очікується, однак разом з що ще сонцем прийде ще більше похолодання.

Читайте також: ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ В УКРАЇНІ: ЯКИМИ БУДУТЬ ЦІНИ ДО БЕРЕЗНЯ

У західних і центральних областях країни вдень від -10 до -12 градусів, на півночі – від -11 до -13, в східних областях від -8 до -10, і на півдні від -4 до -6 (до Криму від -1 до +1 градуса).

26 лютого, в понеділок погода в країні залишиться практично такою ж: вдень і вночі мороз, причому, вночі доходить до -20 градусів (в західних і північних областях). У Криму похолоднішає в порівнянні з неділею – до -6 градусів.

27 лютого, у вівторок в Україну повернеться сніг, причому на заході і в центрі можливі сильні снігопади. Без опадів лише в Сумській і Луганській областях.

Що стосується температури повітря, то вона не буде кардинально відрізнятися від температури попередніх двох днів.

28 лютого, в середу опади (сніг) вже у всіх областях країни. Разом з тим, в Україні трохи потеплішає.

Так, на заході вдень очікується від -8 до -10, в центральних областях від -6 до -8, на півночі від -7 до -9 градусів, у східних областях від -1 до -4, на півдні від -1 до – 6 (хіба що в Криму від +1 до +3 градусів).

Джерело.

You cannot copy content of this page