fbpx
життєві історії
Якось мій чоловік мив свої резинові тапочки в ванній і не помив за собою піддон. До вечора, поки я повернулась з роботи, це все поприставало, що без відповідної хімії не відмити. Я вже мовчу про унітаз, з ним в нас окрема історія, рік як вже моїм повчанням, а результату – нуль. Та коли ми приїхали в гості до його мами, то вияснилось, що вона дітей своїх гарно виховала і привчила до роботи. А в тому, яким Олег став – винна лише я сама

Дівчата, чи є у когось ще така ситуація з вихованням чоловіка, як у мене?

Зі своїм Олегом ми шість років, як у шлюбі. Та кожного дня я все більше переконуюсь, що то маленька дитина, яку я отримала у спадок від свекрухи.

Наче це все побутові дрібнички, та вся ця ситуація заважає мені будувати нормальні відносини з чоловіком.

Ось, наприклад, вчора мій чоловік мив свої резинові тапочки в ванній і не помив за собою піддон. До вечора, поки я повернулась з роботи, це все поприставало, що без відповідної хімії не відмити, я вже мовчу про унітаз з ним в нас окрема історія, рік як вже моїм повчанням, а результату – нуль.

Прошу не розкидати шкарпетки по всій хаті, в нас для цього є відповідна корзина: “Занеси, будь ласка, туди”. Та де там, один раз занесе, а десять, як зазвичай.

А за столом поїсть і так все залишить. Та чи в нас домогосподарка? Здається, такого в нашому бюджеті не передбачено. І такий список можна продовжувати до безкінечності.

А яка він безвідповідальна особа, кожен ранок шукає ключі від автівки, замість того, щоб навчитися їх на місце класти, він постійно їх губить, тай ще й мене постійно звинувачує, що я їх десь прибрала, або ж взяла і забула.

І такі історії мало що не кожного дня. Я вже втомилась від такого чоловіка, з маленькою дитиною на руках я постійно бігаю і прибираю за здоровим мужиком в своєму домі.

А скільки таких разів було, що він забував донечку із садочка забрати. Натомість, коли ми приїжджаємо до свекрухи в село, то вона переді мною постійно хвалиться, яка вона господиня. Яку чистоту вона тримає і цього навчила і своїх дітей, адже порядок в їхньому будинку вже з малечку вміли тримати всі без винятку.

І слухати не хоче свекруха, коли я жаліюсь на Олега.

Та ще й закидає мені образливі словечка, що це я таким його зробила. Що біля мене він став таким неохайним.

Та з такою підтримкою від свекрухи я ніколи не доб’юся належного результату. А можливо вже і пізно вихованням займатися?

Читайте також: Я їм віддала всі гроші, які на пам’ятник мамі і татові збирала. Треба ж було дитя рятувати. Знаю, що вся родина збиралася. Дякувати Богу, обійшлося. А недавно я в фейсбуці натрапила на сваху сестри. Виявляється, вона поїхала на відпочинок до Туреччини. То я останнє віддала для її онука, а вона? Це дорогий курорт, там кругом басейни, риба на столах. Про “убьори” я взагалі мовчу, кожного разу щось нове. Тільки купальників я 4 нарахувала

Та що мені тоді робити, адже жити так я довго не зможу, хочеться в будинку затишку і чистоти, а Олег за пів дня моє генеральне перетворює на хаос.

Він навіть в тому взутті, що по вулиці бігає, може зайти на кухню і взяти собі поїсти, бо він “на хвилинку” і йому ліньки визутись.

Ой, не знаю, що маю з цим далі робити? Можливо у вас знайдеться для мене дієва порада з власного досвіду. Наперед вам вдячна.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page