fbpx
Україна
Якою буде погода у березні: прогноз погоди в Україні

Після теплої зими березень в Україні, як очікується, теж буде на 2-3 градуси тепліше, ніж раніше. Такий прогноз зробили в Укргідрометцентрі.

За їхніми прогнозами, середня температура в березні складе 1-7 градусів тепла і лише в Карпатах стовпчик термометра доростав до 6 градусів тепла.

Що стосується опадів, то їх прогнозують стільки ж, скільки і в минулі роки – на рівні 24-44 мм, в гірських районах 36-80 мм. Хоча в минулому році, через малу кількість опадів, в Україні був період посухи .

У Києві та центральних областях України найхолоднішою стане середина березня – очікується, що температура опуститься до нуля градусів вдень, а вночі – до мінус п’яти морозу, чого навіть взимку у нас не було.

Максимальна температура складе 15 градусів тепла, і станеться це вже буквально на днях – 5 березня.

Що цікаво, в південних регіонах України на початку весни буде холодніше, ніж в центральних – так, в Одесі максимальна температура не перевищить позначку в 13 градусів.

А з іншого боку – і різкого перепаду до нуля в цих регіонах не очікується, навіть в середині місяця тепло втримається на рівні 5-6 градусів вище нуля.

Найтепліше традиційно буде в західних областях країни. Причому туди тепло буде йти за всіма правилами, наростаючи поступово і без різких перепадів, і досягне 17 градусів в кінці березня.

Дощі очікуються тільки на початку місяця, і їх буде достатньо мало.

В цілому офіційні прогнози збігаються з прогнозом, який зробив бабак Тимко, якого традиційно попросили передбачити погоду. Він ще першого лютого обіцяв, що весна в Україну прийде через шість тижнів.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

facebook