fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Лайфхаки
Якщо мозок втомлений – роблю ці 4 речі.

Вам знайомий цей стан – стомленого мозку, стан перегрузу інформацією і стресом? ВИ ЩАСЛИВІ, ЯКЩО НІ. Бо стомлений мозок – це гірше, ніж тіло, яке достатньо вкласти на диван і приспати. Але є перевірені, прості і дієві способи допомогти собі і дати мізкам змогу повноцінно відпочити! ос вони:

Позбавитися гаджетів. Повністю.

Жодних смс, перевірок пошти та соціальних мереж.

Якщо ситуація не дозволяє повністю відключитись від роботи, виділіть для цього окремий час і не користуйтесь смартфоном поза цих годин.

Спробуйте щось нове.

Відпустка – ідеальний час для цього.

А ваш мозок любить новеньке: це основний фактор нейропластичності – можливості вашого мозку змінюватись та розвиватись.

Сон, їжа, пиття.

Ваш мозок буде вдячний, якщо ви потурбуйтесь про своє тіло. Отож подрімайте, якщо відчуваєте втому, пийте достатньо води, харчуйтесь регулярно та різноманітно.

Плануйте ваш відпочинок.

Попередьте своїх колег, в які години вас краще не турбувати.

Підкажіть, до кого вони зможуть звернутись у разі професійної необхідності.

Повідомте про це за допомогою мейла, наприклад.

Гарний відпочинок потребує гарного планування!

Джерело: 

Related Post