fbpx

Якщо не буде поставок зброї, ось що це означатиме – Зеленський: “Дозвіл іти далі. Як дозвіл наступати. Як дозвіл розпочати нову винищувальну хвилю на Донбасі. Ще можна це недопустити”

У своєму відеозверненні до українців Президент України Володимир Зеленський заявив, що відсутність поставок зброї Україні Росія сприйматиме як дозвіл наступати.

– Якщо не буде дійсно болісного пакету санкцій проти Росії, якщо не буде реально необхідного нам постачання зброї. Зброї, щодо якої ми зверталися багато разів. Зброї. То це буде розглядатися Росією, як дозвіл. Як дозвіл іти далі. Як дозвіл наступати. Як дозвіл розпочати нову винищувальну хвилю на Донбасі. Ще можна це недопустити.

Ще можна ввести такі санкції, на яких наполягає Україна, наполягає наш народ. Ще можна дати нам таку зброю, яка реально зупинить цю агресію. Захід може це зробити, так само, як міг застосувати превентивні санкції ще в минулому році, щоб не почалася ця війна, не почалося це вторгнення. Якщо помилка буде зроблена знову, якщо превентивних дій не буде вдруге, то це стане історинчною помилкою усього західного світу.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page