fbpx
Цікаве
Якщо ви дійсно поважаєте і любите себе, ви не зазнаєте жодної з наступних таких дій

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Багато з нас зрозуміли, що в житті тепер дуже важко. Бува.ть у кожної людини складні періоди. Ці періоди великих перетворень ми повинні кардинально змінити наше життя.

Ці часи вимагають хоробрості, чесності й прозорості, щоб ми могли трансформуватися в наше вище Я.

Якщо ви дійсно поважаєте і любите себе, ви не зазнаєте жодної з наступних токсичних дій.

Люди, які себе поважають не повинні допускати:

1. Задоволення інших 

Ви просто повинні робити те, що робить вас щасливим і жити зі своїм відчуттям. Забудьте спроби переконати інших. Завжди слухати своє серце.

Вони будуть тільки намагатися збити з вас більшу частину часу і дати вам 1000 причин, чому ви не повинні слухати свого серця.

Ви повинні піднятися над думками інших людей і зробити те, що хочете. Будь-яка людина, яка себе поважає цінує свою думку більше, ніж чужу». Маєте завжди приймати своє рішення.

2. Негативний погляд 

Якщо ви хочете, щоб ваша реальність виглядала більш позитивно і енергійно, тоді ваші думки повинні відповідати тому, що ви хочете. Якщо у вас є негативний погляд на себе, світ буде виглядати сірим і гнітючим.

Навчіться себе любити та цінувати, якщо хочете щоб довас гарно ставились.

Однак, якщо у вас є позитивні стосунки з самим собою, ви побачите нескінченні можливості і блаженство скрізь, куди ви подивитесь. Люди, які себе поважають, люблять і плекають себе позитивними думками, стосунками, кар’єрою і цілями.

3. Паузи в зростанні

«Комфортна зона – прекрасне місце, але там ніколи нічого не росте…»

Якщо ви подивитеся навколо, світ здається досить страшним місцем і так багато людей вирішують залишатися у своїй зоні безпеки як можна довше, щоб уникнути чого-небудь незручного.

Однак, ви не зможете зростати, якщо не будете пробувати нові речі. Люди, які себе поважають, люблять розсовувати межі і бачити, наскільки вони можуть розтягнути межі, щоб розвиватися як особистість.

Тому не ьійтеся, щось пробувати нове, йти вперед, добиватися своєї мети.

Читайте також: Пропонуємо цікаву класифікацію пальців, яка може розказати багато цікавого про вашу особистість. Подивіться на малюнок!

4. Підпорядкуваня 

Знову ж таки, ви не можете рости і вчитися, якщо ви йдете за стадом. Щоб дійсно процвітати в цьому світі, ви повинні вирізати свій власний шлях і навчитися довіряти своїм інстинктам, а не втомленим, змученим думкам інших.

Навчіться відчувати себе комфортно в своїй власній шкірі і по-справжньому довіряти своїй інтуїції і ви побачите, що для вас відкритий цілий новий світ.

5. Ненависту роботу

На жаль, більшість людей працюють на роботі, яку вони ненавидять, щоб оплачувати рахунки. Однак, вам не потрібно ставати статистикою. Ви можете залишити цю роботу, яка виснажує вас і шукати щось ще, що дійсно наповнить вашу душу.

Для чого себе мучити на такій роботі, щоб собі нерви зривати?

Люди, які себе поважають, риють глибоко, щоб дійсно розкрити те, що їх душа хоче, а потім дотримуються цього поклику.

Звичайно, іноді вам просто потрібно намагатися з усіх сил, поки ви не знайдете щось краще, але будь-хто, хто любить і поважає себе, зрештою залишить роботу, яка не підтримує його психічне та емоційне благополуччя.

6. Ігнорування здоров’я 

Будь-яка людина, яка себе поважає, ставить здоров’я на перше місце, тому що вона знає, що без цього вона не зможе насолоджуватися життям в повній мірі і знайти своє краще «я». Цінуй себе!

7. Управління стосунками   

Якщо у вас є друзі або партнер, який намагається диктувати кожен аспект вашого життя, то це повинно безумовно сигналізувати тривожні знаки у вашій голові. Ви ніколи не повинні терпіти того, хто хоче маніпулювати і контролювати ваші стосунки.

Ви повинні саостійно керуватись, а не хтось вами.

Ви заслуговуєте дружніх стосунків і стосунків, які поліпшать ваше самопочуття і змусять вас рости і вчитися.

Простіше кажучи, якщо хтось у вашому житті підводить вас більше, ніж піднімає, тоді вам потрібно відпустити його. Люди, які себе поважають, не дозволяють нікому, крім себе контролювати своє життя.

8. Лінь

Ми втратили мотивацію, тому що здається легше сидіти перед екраном, ніж виходити в реальний світ, щоб досягти чогось.

Переважко всі віддають перевагу посидвти в телефоні чи десь вийти погуляти.

З усім тим, будь-яка людина, яка себе поважає, продовжує наполегливо працювати над досягненням своїх цілей і вміє використовувати самоконтроль і дисципліну у своїх інтересах.

9. Ігнрування щастя  

Люди, які себе недооцінють, закривають в собі, ігноруюь своє щастя.

Вони недостатньо високо оцінюють себе або відчувають себе дуже комфортно в їх нинішньої ситуації, щоб вносити зміни.

З усім тим, будь-яка людина, яка себе поважає, завжди вибирає те, що робить її щасливою.

Будьте сміливі та щасливі!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook