fbpx

Яку погоду чекати українцям сьогодні: прогноз синоптиків

30 червня, згідно з прогнозом Укргідрометцентру, сама спекотна погода очікується на сході і півдні країни – тут стовпчик термометра підніметься до 35 градусів тепла. Крім того, на частині півночі, центру країни і в столиці пройдуть грозові дощі.

У західних областях повітря вдень прогріється до 26-28 градусів тепла. У той же час в Закарпатській області стовпчик термометра може піднятися до 32 градусів тепла. У столиці, на півночі і в центрі – від 30 до 32 градусів. А на півдні і сході – до 35 градусів тепла.

Грозові опади у цей день очікується в Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській областях, а також в столиці.
3007

До слова, як повідомляє портал “Синоптик”, 30 червня вшановується пам’ять священномучеників Мануїла і Ісмаїла. У колишні часи говорили: “На Мануїла сонце застоюється (сповільнюється в зеніті)”.

Цю народну прикмету підтверджують дані астрономів: дійсно, до цього часу Земля зменшує швидкість руху навколо Сонця. На нічному небі у цей час видно зірниці. Наші предки в цей день прислухалися до дерев: якщо сосна дзвенить, а дуб – стогне, значить бурі не минути.

Читайте також: УКРАЇНА В ЛІДЕРАХ ПО ПАДІННЮ ЦІН НА КВАРТИРИ: КОЛИ МОЖУТЬ ЗРОСТИ ЦІНИ І ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ

Джерело.

You cannot copy content of this page