fbpx
Шоу-бізнес
Єдина дочка Кузьми Скрябіна вийшла заміж: зворушливі фото потрапили у мережу

Єдина дочка зaгuблoго Андрія Кузьменка Марія-Барбара, яку батько раніше називав Бася, вийшла заміж в 22 роки.

Про весілля доньки Скрябіна повідомив український співак Дзідзьо на своїй сторінці в інстаграме, розмістивши знімок з молодятами.

На фотографіях Барбара позує в розкішній весільній сукні разом зі своїм новоспеченим чоловіком Віктором.

,,Друзі, я сьогодні прийшов привітати з Днем весілля двох прекрасних молодих людей: Барбару і Віктора!

Бася – єдина дочка Кузьми, а він сьогодні разом з нами радіє, святкує і радіє за свою дитину, за таку хорошу нову сім’ю, за всі ті роки, які вони повинні прожити в любові, щастя і багатство. Многая літа молодій парі”, – додав в підпису Дзідзьо.

Читайте також: Коли прийде зима: погода продовжує підносити сюрпризи українцям

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Друзі, я сьогодні прийшов привітати з Днем весілля 💝 двох прекрасних молодих людей: Барбару та Віктора! Бася – єдина дочка Кузьми, а він сьогодні разом з нами тішиться, святкує та радіє за свою дитину, за таку гарну нову сім‘ю, за всі ті роки, які вони мають прожити в коханні, щасті та багатстві. Многая літа молодій парі!!! А ше – прошу Вас, люди, напишіть у коментах вітання для Барбари та Віктора в День їхнього весілля 🥂🍾!!!

Публикация от DZIDZIO (@dzidzio)

Про дочку зaгuблoго Кузьми Скрябіна відомо небагато. Дівчина, яка живе в Києві, вчиться в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця та в майбутньому планує працювати дерматологом.

Марія-Барбара нapoдилася в шлюбі Андрія Кузьменка і Світлани Бабійчук в 1997 році. Оригінальна назва для дочки вибрав артист на честь актриси Барбари Брильської.

facebook