fbpx
Україна
Коли прийде зима: погода продовжує підносити сюрпризи українцям

У найближчі п’ять днів, з 18 по 22 грудня, погода залишиться незвично теплою і сонячною . Лише ближче до кінця тижня пройдуть невеликі дощі. Джерело

У середу, 18 грудня , буде сонячно і по-весняному тепло і сухо. У західних регіонах України буде до 14, а в Івано-Франківській – до 16 градусів тепла.

Вночі заморозки теж не передбачаються: по країні буде від плюс 3 в північних до плюс 7 в південних регіонах.

У четвер, 19 грудня , найтепліше буде у Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій області – до плюс 16 градусів. У центральних і східних регіонах буде від 6 до 10 градусів тепла, а в Києві – до плюс 12 градусів.

До речі, 19 грудня православні відзначають свято Святого Миколая. У цей день прийнято дарувати подарунки дітям, а ще по цьому святу загадували погоду: вважається, що якщо в цей день тепло, то зима буде ясною і без сильних морозів.

Читайте також: Рік Білого щура 2020: як привернути багатство у своє життя за один вечір

У п’ятницю, 20 грудня , стане трохи прохолодніше: у всіх регіонах денна температура складе від 2 до 9 градусів вище нуля, а вночі – від 4 градусів тепла до одного градуса морозу.

Хмарність буде змінної, дощі в цей день синоптики не прогнозують.

У суботу, 21 грудня , дощів теж не буде. Температура вдень в східних регіонах складе 2-5 градусів тепла, вночі – заморозки до одного градуса. У західних регіонах буде трохи тепліше – до 7-9 градусів вище нуля.

У неділю, 22 грудня, по всій країні очікуються невеликі дощі. Але холодніше не стане: денна температура складе від 5 до 9 градусів тепла, а нічна – від 2 до +7 градусів тепла.

Втім, аномально теплою у нас була і осінь: синоптики підвели кліматичні підсумки і заявили, що середня температура була вище кліматичної норми на 2,5 градуса.