fbpx
поради
Рік Білого щура 2020: як привернути багатство у своє життя за один вечір

Одним із найзаповітніших бажань, які люди загадують напередодні Нового року, є фінансовий добробут в родині. Польський езотерик Матеус Вердинский розповів про обряд, який допоможе залучити гроші в дім.

Езотерик пояснив, що потрібно робити в новорічну ніч, щоб гроші рікою текли у сім’ю. Покровителем 2020 року є Білий Металевий Щур, який просто так не озолотить нікого. Джерело

Для залучення грошових потоків необхідно добре постаратися та уважно дотримуватися порад фахівця.

По-перше, щоб залучити гроші, перед Новим роком потрібно обов’язково зробити генеральну ревізію в будинку.

Першочергово необхідно викинути непотрібні речі, прибрати у всіх віддалених місцях, перебрати непотрібний одяг, посуд, книги на полицях.

Викинувши весь мотлох, ви позбудетеся всього негативного баласту, який заважає потокам грошової енергії.

Читайте також: 19 грудня – День святого Миколая: що потрібно зробити, щоб наступний рік був вдалий. Святий може зцілити від різних xвopoб та відвернути біди

По-друге, у новорічну ніч слід переодягнутися як мінімум два рази. Такий ритуал символізує зміни в прийдешньому році, а нові образи притягнуть нові зміни, сміливі реалізації планів і проектів.

Крім того, оновлюючи свій гардероб, людина налаштовується на новий спосіб мислення, у неї виникають нові ідеї. Такий стан є важливим для залучення фінансового благополуччя.

По-третє, у новорічну ніч треба провести ще один важливий ритуал важливий ритуал для залучення фінансів. Мається на увазі правильне сервірування столу.

Для цього необхідно покласти під тарілки невелику жменю монет золотистого кольору.

Езотерик запевняє, що золотистий колір у поєднанні з величезною кількістю їжі буде залучати багатство. При цьому немає жодного значення, якого номіналу будуть монети, оскільки головним є лише їхній колір.

facebook