fbpx

ЄС планує ввести шостий пакет санкцій проти Росії наступного тижня: чи затвердять заборону на обмеження нафти

ЄС планує ввести шостий пакет санкцій проти Росії наступного тижня: чи затвердять заборону на обмеження нафти

Шостий пакет санкцій Європейського Союзу проти Росії, ймовірно, буде введений вже наступного тижня. Зважаючи на те, що раніше прокоментували в Єврокомісії, обмеження стосуватимуться банківського сектору країни-терориста. Однією з головних тем дискусій у блоці було введення ембарго на імпорт російської нафти, але чи затвердять заборону – поки не відомо.

Про терміни введення пакету санкцій написав у своєму Twitter журналіст Рікард Джозвяк. Відповідаючи на запитання у коментарях до посту про те, чи включатиме набір заходів заборона на нафту, Джозвяк вказав: “Все ще ведеться робота, але схоже, що буде значний період поетапної відмови і деякі лазівки, якщо це станеться”.

У відповідь на це коментатори висловили розчарування:

“Так само неефективно, як і побоювалися. Дякую”, – написав Janek Lasocki;

“Німеччина та Угорщина блокують”, – прокоментував користувач з ніком OverlordTarian;

“Якщо не буде повної блокади російської нафти і газу та блокади SWIFT всіх банків Росії, а також інших країн, які допомагають їм уникнути санкцій (банки в Центральній Азії, ОАЕ та Туреччині, які дозволяють громадянам РФ відкривати банківські рахунки) – шостий пакет буде коштувати лайно, як і попередній”, – написав користувач CarelessBoxer7517.

Низка країн, зокрема, Німеччина, Угорщина та Австрія виступають проти ухвалення нафтового ембарго, яке завдасть колосальної шкоди Росії. Проте Польща, країни Балтії, Португалія та Італія повідомили, що підтримають такий захід.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page