fbpx
Україна
Євген Клопотенко дав українцям доволі цікаву обіцянку – треба запамятати і перевірити, адже ця мить з кожним днем наближається

Український кулінарний експерт і ресторатор Євген Клопотенко дав українцям доволі цікаву обіцянку – треба запамятати і перевірити, адже ця мить з кожним днем наближається!

 А саме, Євген Клопотенко після перемоги України над російськими окупантами планує у своїх ресторанах приготувати одну з двох страв – або борщ, або “Росію під родзинками”. Про це він розповів 6 серпня в ефірі СТБ.

-Думаю, всі мої ресторани в перший день після перемоги будуть безкоштовні, – додав ресторатор. – Святкуватимемо всі разом. Обливатися.

На уточнююче питання ведучого Григорія Решетника, про які саме ресторани йдеться, Клопотенко назвав заклад “Сто років тому вперед” на вулиці Володимирській у Києві.

Також у березні 2022 року Клопотенко відкрив у Львові бістро.

Нагадаємо шлях до визнання кулінара. 2015 року Клопотенко став переможцем п’ятого сезону кулінарного проекту “МастерШеф” на каналі СТБ. Після перемоги у шоу телеканал запросив шеф-кухаря як експерта у кілька своїх телевізійних проектів.

Зараз Євген Клопотенко є співзасновником соціального проекту Cult Food, що має на меті зміну культури харчування.

20 квітня 2021 року Клопотенко увійшов до списку людей, які впливають на майбутнє світової гастрономії, 50 Next, представлений The World’s 50 Best Restaurants.

Що ж, наша Перемога наближається, і всі бажаючі українці мають шанс безкоштовно поласувати смаколиками від Клопотенко.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.