fbpx

Євген Кошовий розповів, як проводить свій час, чи спілкується з президентом у час війни, де його доньки і чим займаються

Актор студії Квартал 95 Євген Кошовий розповів, як проводить свій час, чи спілкується з президентом у час війни, де його доньки і чим займаються.

В інтерв’ю ютуб-блогеру Славі Дьоміну Євген Кошовий розповів, що перебуває з дружиною та доньками у Києві. Оскільки у столиці часто лунає повітряна тривога, батьки з дітьми багато часу проводять у укритті.

Старша донька разом із Кошовим займається волонтерством.

Євген Кошовий ділиться, що більшу частину часу проводить із сім’єю в укритті.

– Ми купили багато «розмальовок», всі їхні гаджети тепер у нагоді: молодша Сіма спілкується з подружками по інтернету. Вчора вона мала онлайн-урок, побачила свою вчительку, хоч трохи піднявся настрій. А старша вже зрозуміла, що напали окупанти і треба боронитися.

За словами Кошового, Варвара разом із татом займається волонтерством: допомагає упаковувати та розвозити допомогу на його автомобілі.

Отже, не всі артисти з родинами покинули столицю.

Щодо спілкування з президентом Володимиром Зеленським, Євген Кошовий сказав, що з моменту початку війни вони спілкуються з Зеленським практично щодня.

– Ми листуємося щодня. Я ж виходжу в магазин, люди звертаються і просять: “Передайте, будь ласка, привіт, щоб він тримався, ми за нього”. Я просто передаю йому думки наших співгромадян. Йому пишу, він у відповідь пише, – розповів актор.

Слава Україні і ЗСУ! За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page