fbpx
Україна
Євген Кошовий, що родом з Донбасу, та його дружина, уродженка Криму, поділилися історіями, як спілкуються з родичами, які там залишилися

Євген Кошовий, що родом з Донбасу, та його дружина, уродженка Криму, поділилися історіями, як спілкуються з родичами, які там залишилися.

Зірка студії “Квартал 95” Євген Кошовий разом з дружиною Ксенією розповіли, чи спілкуються з родичами зі сходу України та Криму.

У програмі ЖВЛ Ксенія Кошова, яка родом з Ялти, зізналася, що активно намагалася донести правду про війну в Україні своїм сестрам, які живуть у Криму. Вона надсилала їм промовисті фото та відео. Також Ксенія зазначила, що ніхто з її родичів з початку повномасштабного вторгнення РФ до України не подзвонив і не написав їй, поки вона сама цього не зробила:

“Відповідь була така: “Ми вас дуже любимо, ми на вас дуже чекаємо в Ялті, приїжджайте обов’язково”. Я кажу: “Ви з глузду з’їхали? Куди приїздіть до Ялти, у нас війна, у нас нищать людей, дітей, людей літнього віку. І мовчать. Я потім почала висилати кадри, які безпосередньо підтверджують, дуже відверті кадри. Після цього мої сестри заблокували мене в усіх месенджерах.

Потім, коли у якомусь месенджері вони мене розблокували, я продовжила надсилати і текстові і відео. Ви були у нас в гостях, у Києві, ви бачили це. Які нaциcти? І після всіх цих текстів, фотографій і відео моя сестра написала мені літеру Z. І все”, розповіла Кошова.

Своєю чергою Євген Кошовий висловив думку, чому люди так поводяться:

“Росіяни – вони боягузи. Подивись, що виходить з першого дня повномасштабного вторгнення. І скільки зірок просило: виходьте, зробіть щось. І що? За недостовірну інформацію 15 років. А як ти будеш доказувати, що це не достовірна інформація? Це скажуть просто по їхньому ТБ, покажуть тебе, зроблять тебе ворогом народу і все. І тебе тупо просто закриють такі самі люди”, – сказав Кошовий.

Фото – скріншот з відео