fbpx
Breaking News
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Бог посилає вам труднощі не для того, щоб ви опускали руки. А для того, щоб ви стали тими, ким повинні стати
Суспільство
Євлампій Зимовказник 23 жовтня: повір’я та прикмети і що потрібно зробити

В цей день говорили «Святий Амвросій лучину відщипляє, вогонь роздуває, темряву розганяє».

Тому що дні ставали коротшими і користувалися скіпами для освітлення, як світильниками, довгими трісками, які згорали за 5 хвилин. Міняли їх діти.

Вогонь вважався такою же стихією, як вода, земля і повітря, які правлять світом. Це було і люте полум’я, яке спалює все на своєму шляху, перетворюючи місцевість на подобу пекла, і давало світло і тепло для життя.

Вогонь пов’язували з нечистю, адже він може очистити все. Тому іноді спалювали речі, щоб позбутися від xвopoб.

Також в цей день чаклуни, травники і знахарі збирали траву з могутньої магічною силою – руту. Ще потрібно було розвісити під стелею будинку, щоб захистити дітей від темних сил.

Крім того, вважалося, що день добре підходить для досліджень і пошуку, так як загострюється інтуїція.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 23 ЖОВТНЯ ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКА: КОМУ ПОТРІБНО ПІТИ ДО ЛІКАРЯ, А КОМУСЬ БУТИ ОБАЧНИМИ

Прикмети на 23 жовтня:

  • Якщо на Євлампія Зимовказника морози не вдарять, то ще чотири тижні не буде зими.
  • Євлампій лучину відщепляє, вогонь роздмухує, лякає.
  • Народжені 23 жовтня зазвичай доживають до старості. Носити їм слід топаз.

Що потрібно зробити

Цей день відмінно підійде для будь-якого починання, особливо для досліджень, науки і пошуку зниклих речей або тварин. А все тому що інтуїція дуже сильно загострюється.

Якщо хочете зробити щось важливе, день ідеально підходить. До інтуїції можна прислухатися і для інших цілей. Але будьте обережні, багатство в цей день ще й притягує неприємності.

При цьому, чим більше багатства, тим більше неприємностей.

Однак ви можете нейтралізувати негатив. З самого ранку вам потрібно роздати дріб’язок убогим і жебракам. АЛЕ! Ні в якому разі не дивіться їм в очі.

А на підвіконні розсипте хлібні крихти (хліб повинен бути білим). Птахи, ласуючи частуванням, заберуть всі неприємності з собою.

А ще сьогодні потрібно прийняти ванну з коханою людиною, і додати в воду трішки молока. До речі, знахарі сьогодні займаються любовною магією.

Також, якщо вдарив перший мороз, потрібно піти зібрати руту. Ця трава має велику силу.

Її потрібно підвісити під стелю і вона буде супереч дітей, які живуть в цьому будинку. А коли будете збирати цю травичку, потрібно читати змову:

Ох ти, рута, я тобі вклоняюся,
Я тебе зірву, я тебе в будинок принесу.
А ти, рута-мати,
Не давай моїх діточок ображати:

Ні знатному, ні жебракові,
Ні рідному і ні чужому.
Ключ, замок, язик.
Амінь. Амінь. Амінь.

Люди, які народилися в цей день, доживуть до самої старості. Їм потрібно носити топаз.

Сьогодні важливий день, і потрібно правильно поводитися з вогнем, до нього потрібно ставитися з повагою. Якщо гасіть вогненний світло, йому потрібно побажати спокійної ночі.

Адже вогонь допомагає в справах, але якщо його розсердити, то може і спалити будинок. Не можна плювати у вогонь, це великий гріх, за який вогонь вас покарає.

Також прийнято сьогодні згадувати тих людей, хто подав приклад своїм святим життям.

Джерело.

Related Post

facebook