fbpx
Україна
Євробачення 2023 в Україні не відбудеться: Ігор Кондратюк висловився з цього приводу. “Це цілком логічно”

Євробачення 2023 в Україні не відбудеться: Ігор Кондратюк висловився з цього приводу. “Це цілком логічно”

Український продюсер Ігор Кондратюк висловив свою думку щодо перенесення проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2023” до іншої країни

Українські єврофани засмутились новиною про те, що незважаючи на перемогу України на “Євробаченні-2022”, наступний пісенний конкурс пройде в іншій країні.

Серед багатьох рішення EBU перенести конкурс до Великої Британії викликало обурення, але український продюсер Ігор Кондратюк упевнений, що такий результат був цілком логічним.

“На жаль, EBU ухвалила, найімовірніше, єдине можливе логічне рішення: перенести Євробачення до Великобританії. Чому логічно? Бо під час війни та ракетного обстрілу Росією всіх регіонів України немає гарантії безпеки як учасникам, так і гостям конкурсу. Навіть якщо його провести в Ужгороді”, – сказав Кондратюк у коментарі сайту “24 канал”.

За словами продюсера, після перемоги Kalush Orchestra на Євробаченні-2022 він був упевнений, що Україна не отримає шансу прийняти конкурс у себе.

При цьому громадський мовник “Суспільне” та Міністр культури та інформаційної політики Олександр ткаченко залишилися дуже незадоволені заявою EBU, і Кондратюк пояснив головну причину.

“Невдоволення Олександра Ткаченка я розумію, оскільки ЄBU, мабуть, навіть не порадилася з Україною, а просто поставила нас перед фактом скасувати Євробачення в Україні”, – сказав продюсер.

Фото – скріншот з відео