fbpx

Юрій Горбунов натякнув про можливе усиновлення дитини, яка втратила батьків. Та розказав, як пояснив ситуацію в Україні старшому синочку Іванку

Юрій Горбунов натякнув про можливе усиновлення дитини, яка втратила батьків. Та розказав, як пояснив ситуацію в Україні старшому синочку Іванку

Про війну ведучий разом зі своєю дружиною Катериною Осадчою дізнався в перші години вторгнення: перший вибух вони почули неподалік свого будинку вже о 4:30 24 лютого. Говорить, що старший син пари – 5-річний Іван наразі сприймає події як “щось у нашій країні сталось”.

“Ми намагались йому пояснити, що це така тимчасова біда в нашій країні, яку ми всі переживемо. На щастя, він у свої 5 років ніколи не грався ні автоматами, ні пістолетами. У нас серед іграшок немає такого. І йому це ніколи не було цікаво… ми навіть коли їздили на море, я пропонував йому придбати водяний пістолет, а він не захотів. Зараз, коли він дивиться у телевізор, то говорить “Тату, а чого це так все сталось? Хто це так з нами зробив?”. Ми кажемо, що це поганий дядя, якого скоро, ми сподіваємось, не стане і настане мир”, – розповів ведучий в ефірі “Сніданку з 1+1”.

Горбунов розуміє, що попереду країну чекає відбудова, яку робитиме весь український народ разом. Проте наголошує: потрібно буде всиновлювати та вдочеряти дітей наших земляків, які залишились без батьків. Ведучий не виключає, що можливо на такий крок піде і його родина: “Це буде на плечах всіх українців. І ми теж про це думаємо”.

Щодня на глядачів “Сніданку з 1+1” очікують поради від профільних спеціалістів, оперативна інформація та свіжі новини про Україну, включення зірок та інше. У такий складний для країни час, поки весь український народ став на захист рідної землі, команда ранкового проєкту знайшла можливість бути поруч зі своїми глядачами та підтримувати їх у найскладніших обставинах.

Все буде Україна!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page