fbpx
Україна
Юрій Горбунов назвав ім’я росіянина, який першим написав йому після 24 лютого: “Це ваших рук справа!” (фото)

Юрій Горбунов назвав ім’я росіянина, який першим написав йому після 24 лютого: “Це ваших рук справа!”

Український продюсер та телеведучий Юрій Горбунов назвав ім’я росіянина, який написав йому після початку повномасштабної війни. Ним виявився актор Ігор Скрипко.

Однак українець не знайшов у собі сили відповісти колезі по кінопроєкту “Останній мoскaль”. Про це він розповів в інтерв’ю Аліні Доротюк на YouTube.

На запитання інтерв’юерки, чи спілкується Юрій Горбунов зі своїми знайомими з Росії, він відповів, що ні, хоч дехто з них і намагався зв’язатися з продюсером. Співрозмовник журналістки назвав ім’я одного з них, однак інші прізвища залишив в таємниці.

“Це, наприклад, наш Ігор, який грав в “Останньому мoскaлі”. Він переживав, писав: “Як ви, що там?” В мене не було ні моральних, ні фізичних сил взяти телефон і щось йому відповісти”, – зізнався ведучий.

За його словами, всі росіяни винні в геноциді українців, а тому спілкуватися з ними в Горбунова немає бажання.

“Мій суб’єктивний погляд – невинних росіян немає. Я від початку повномасштабної війни не відповідаю жодному своєму колезі чи другу з Росії. З РФ виїхало майже 7 мільйонів людей. Вони не хочуть мати нічого спільного з режимом. А можливо, це люди, які мали б вийти на площі? Вони вирішили просто виїхати”, – пояснив продюсер.

Через це, вважає Горбунов, українці ще десятиліття не сприйматимуть російську культуру та обмежуватимуть себе від російського інфопростору.

Як відомо, Ігор Скрипко – зірка українського комедійного серіалу “Останній мoскaль”, в якому зіграв головну роль. Перед глядачами актор з’явився в образі Валерія Петрука.

Фото – скріншот з відео