fbpx
Україна
“Ювелірна робота”: Мережею шириться фото пошкодженого Антонівського моста в тимчасово окупованому Херсоні. Поповнювати резерви окупантам все важче. Слава ЗСУ!

“Ювелірна робота”: Мережею шириться фото пошкодженого Антонівського моста в тимчасово окупованому Херсоні. Поповнювати резерви окупантам все важче. Слава ЗСУ!

Наші мужні захисники завдали “жару” по Антонівському мосту у Херсоні. Противнику в тимчасово окупованому регіоні стає все важче поповнювати резерви.

При цьому у ЗСУ зазначили, що українські захисники намагаються не руйнувати в прах інфраструктуру. Про це в ефірі телемарафону розповіла начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Вона повідомила, що українські військовослужбовці виконали “ювелірну” роботу артилерією по мосту. Гуменюк пояснила це тим, що у планах ЗСУ немає намірів повністю знищити інфраструктурний об’єкт.

“Те, що увага прикута до мосту – цілком зрозуміла. Але я зазначу, що ми цінуємо все, що є в нашій державі, навіть коли воно під окупацією. Ми не руйнуємо інфраструктуру – ми руйнуємо плани ворога. Це дуже важливо, тому що робота нашої артилерії настільки делікатна та ювелірна, що більше спрямована на деморалізацію війська. “Ляпаси” були, але вони були філігранні”, – сказала Гуменюк.

“Ще раз наголошу, що наші сили тримають під вогневим контролем стратегічно важливі логістичні та транспортні шляхи, які для ворога мають критичне значення. Це не дає можливості підтягувати сили, не дає можливості підтягувати боєприпаси”, – зазначила Гуменюк.

Слава ЗСУ. Слава Україні! Слава Богу!

Фото опублікував журналіст Андрій Цаплієнко

Фото з дрону