fbpx

Юзери гнівно відреагували на публікацію Філіпа Кіркорова за підтримку нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука: “Тебе лише це обурило? Краще б мовчав!”

Юзери гнівно відреагували на публікацію Філіпа Кіркорова за підтримку нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука: “Тебе лише це обурило? Краще б мовчав!”

Юзери гнівно відреагували на публікацію Філіпа Кіркорова за підтримку нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Так, виконавець, який жодного слова не сказав про війну в Україні вирішив підтримати свою подружку Оксану Марченко.

На сторінці в Instagram артист написав, що розділяє міжнародну діяльність дружини Медведчука “проти тортур, від яких залежить життя та свобода політв’язнів, а останніми днями і життя його старшого друга”.

“Все це – неприйнятно. Незалежно від позиції чи контексту дня. Ніхто може бути засуджений без рішення справедливого законного суду. Ніхто не може бути приниженим – ніколи! Не треба бути слідчим, фахівцем, щоб за одними лише знімками зрозуміти, що відбувається і робиться з Віктором Медведчуком – незгодним політиком, депутатом із недоторканністю, гарантованою законами самої ж України”, – написав співак, додавши, що щиро сподівається, що “чистий розум і людинолюбство візьме гору”.

На реакцію від свідомих користувачів не довелося довго чекати. Фоловери не стримували емоцій та поцікавилися, де був Філіп протягом 1,5 місяців війни.

Ну так, мабуть таке ставлення прийнятне лише для мирних українських громадян, на вашу думку? Або тим більше дітей

Філіп! Ти до цього мовчав і краще б продовжував це робити. Тебе лише це обурило з усього цього, що відбувається?

Всім вам за русскім карабльом!

Смішно… Людське ставлення… Гостомель, Ірпінь, Миколаїв, Херсон…

Філя, давай в Україну! Ми на тебе чекаємо! Даш концерт у Маріуполі

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page