fbpx
Суспільство
З 1 березня для українців зміняться правила перетину кордону з Росією: ось що відомо.

В Україні з 1 березня 2020 роки зміняться правила перетину кордону з Російською Федерацією.

У прес-службі МВС уточнили всі нюанси, які очікують українців з початку березня.

Для того, щоб з 1 березня перетнути державний кордон з Росією громадянам України недостатньо буде тільки внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження. На пунктах пропуску доведеться тепер показувати також закордонний паспорт.

“З 1 березня 2020 року українці не зможуть перетинати державний кордон з Україною в Російську Федерацію на підставі паспорта громадянина України (так званого внутрішнього паспорта), або свідоцтва про народження”, – повідомляє прес-служба відомства.

Як наголошується в постанові уряду № 1056 від 18 грудня 2019 року, повернутися з РФ за внутрішніми документами після 1 березня буде можливо.

“Громадяни України, які раніше вибули за кордон за внутрішнім паспортом або свідоцтвом про народження (для дітей до 16 років) зможуть повернутися в Україну за цими документами”, – сказано в уточненні.

Як зазначають у відомстві, нова процедура буде позитивно впливати на прикордонний контроль і зможе запобігти вивезенню неповнолітніх на територію Російської Федерації. Джерело.

“Зменшиться ймовірність незаконного вивезення неповнолітніх українців за кордон, адже відсутність фото на свідоцтвах про народження не дозволяє встановити приналежність документа конкретній дитині”, – додали в міністерстві.

Читайте також: ОСЬ ТАКІ КОРИСНІ ДОМАШНІ ШОКОЛАДНІ СИРКИ ГОТУЮ СВОЇМ МАЛЕНЬКИМ ШКОЛЯРИКАМ НА СНІДАНОК! СПРОБУЙТЕ  – І ВАМ ВОНИ, СПОДІВАЮТЬСЯ, БУДУТЬ ДО СМАКУ!

Фото з відкритих джерел.