fbpx
Україна
З 10 грудня – без пакетиків у продажу. Хороша новина, але що з того вийде

Як повідомляє видання Бізнес.Схід (bizshid.com), в Україні з 10 грудня цього року заборонять безкоштовні пластикові пакети. З українських магазинів мають зникнути безкоштовні одноразові пакети.

Зі своїм пакетиком ви цілком можете прийти у магазин, але від 10 грудня в Україні заборонять використовувати безкоштовні пластикові пакети у сфері обслуговування. В межах цього проєкту запроваджується заборона на використання “майочок”в усіх сферах обслуговування. Щоб скористатися пакетиком, тепер за нього доведеться платити. Тобто, тепер використання пакетиків залежатиме від вашого рішення і вибору безпосередньо у магазині.

Пакет без ручок, пише назване вище видання, коштуватиме 2 грн, з ручками – 2,5 грн.

Голосування за відповідний проєкт постанови в уряді заплановано на 24 листопада.

Нагадаємо, що Верховна Рада заборонила використання пластикових пакетів ще 1 червня 2021 року. Закон запрацює за пів року від дня набрання чинності. Штрафи почнуть призначати за дев’ять місяців після публікації закону. Розповсюдження пакетів може бути покаране штрафом від 1,7 тис. грн до 3,4 тис. грн. Повторне порушення – від 3,4 тис. грн до 8,5 тис. грн.

Було би дуже добре, якби всі ми підійшли свідомо до використання пакетиків і пластику взагалі, а наша країна і її природа –  чистішими.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!