fbpx

З перехопленої розмовми стали відомими найближчі наміри Путіна. Невтішно, але віримо в наші сили, в ЗСУ, в президента і в наш єдиний народ

З перехопленої розмовми стали відомими найближчі наміри Путіна.

«Путін сказав все з землею рівняти». РФ планує знищення українських міст – про це свідчать матеріали перехоплення телефонних розмов окупантів.

В рамках роботи Міжвідомчого координаційного центру при ГУР МО, за участі Національної поліції України, отримано чергове перехоплення розмов військовослужбовців противника, які розкривають плани російського командування щодо війни в Україні.

Так, мобілізований військовослужбовець армії агресора, Олег Карасьов, розповів дружині про те, які вказівки отримали російські військові щодо подальших дій в Україні:

«Путін сказав, якщо до 10 травня нічого не зробимо, то все з землею рівняти».

Згідно з їхньою інформацією, є розпорядження «Рубіжне ще намагаємось «звільнити», а Лисичанськ і Сєвєродонецьк із землею зрівнюємо. Не будемо старатися. Наші контрактники зовсім просунутися не можуть. Позасідали так (ЗСУ), що кожен день з танків і звідусіль по нам луплять. Наших стріляють кожного дня».

Ця розмова підтверджує, що РФ цілеспрямовано перейшла до тактики знищення українських міст та злочинів проти мирного населення за прямою вказівкою вищого військово-політичного керівництва країни, зокрема президента путіна.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Невтішно, але віримо в наші сили, в ЗСУ, в президента і в наш єдиний народ!

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page