fbpx

З першою дружиною ми розлучилися коли синові було 8 років, із сином у мене були прекрасні стосунки, я нічого не шкодував для нього, навіть будинок побудований своїми руками залишив йому

З першою дружиною ми розлучилися коли синові було 8 років, із сином у мене були прекрасні стосунки, я нічого не шкодував для нього, навіть будинок побудований своїми руками залишив йому.

Брав його з собою на рибалку і навіть у поїздку, давав йому керувати електровозом, він почував себе найщасливішою людиною та й я теж дуже був радий, що син себе не відчував погано.

Але все кардинально змінилося коли я одружився і в мене народилися дві доньки близнюки.

Дружина моя друга не працювала, сиділа в декреті, грошей катастрофічно не вистачало, бо я платив аліменти синові і мав на той момент два кредити.

Читайте також: Так чого ти? Ще подругою називаєшся! Ну, виручи, хай Максим з Олею поживуть, придивляться, я вже не знаю, що з ним робити!

Я вирішив зменшити аліменти щоб хоч якось зводити кінці з кінцями, я найняв адвоката, причому адвокат була моя хороша знайома і я не заплатив їй за послугу.

Пообіцяв, що заплачу їй після того, як заплатить моя колишня судові витрати, так надалі все і сталося, заплачені витрати були перераховані на рахунок мого адвоката.

Зменшення аліментів було абсолютно справедливим рішенням судді, оскільки суд визнав, що дохід моєї колишньої дружини був більшим на двох осіб, ніж моя зарплата на чотирьох утриманців, і мені зменшили аліменти з 25% до 16%.

Після цього судового засідання син перестав мені дзвонити.

А незабаром і зовсім перестав приходити до мене в гості, ми стали з ним дуже рідко бачитися.

Я розумію з чиєї це подачі все було зроблено, я вважаю що це неправильно коли мати починає співати синові про батька що він такий сякий, йому і так нелегко він сам як між молотом і ковадлом знаходиться.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page