fbpx
життєві історії
З вечора Оля заготовки робила, і салати і закуски, щоб перед багатим зятем стіл пустим не був. Я теж до них прийшла, і котлети посмажила, і на кухні потім прибрала. Спочатку я думала піти, щоб все-таки Оля і Славко самі з Артемом посиділи, але кума почала казати, щоб я збігала в вишиванку одягнулася і лишилася, все-таки не чужа людина. Послухала я їх на свою голову. Спішила дуже, щоб до приїзду гостя встигнути, бо вже час зустрічі наближався

Живу я в селі з чоловіком, мої діти, Максим і Марічка, вже хто-куди поїхали. Синок на заробітки, а доця в невістки.

А по сусідству біля мене Оля з чоловіком Славком жила. Така хороша, здружилися ми з нею ще давно, хрестила я її єдину донечку Марту.

Поруч була, допомагала завжди. І як похресниця маленька ще була, то до нас бавитися ходила, ходила і на ночівлю до Марічки.

А як виросла Марта, гарненькою і довговолосою дівчиною стала, багато наших хлопців з села за нею хвостиком бігали, але все не те.

Доросла тепер моя похресниця, вже 21 рік має, і дуже хоче з села виїхати.

І ось десь зо три місяці тому почала зустрічатися з одним хлопцем Артемом.

Не часто я його бачила. Бува приїде на крутій машині, забере Марту з хати і навіть не вийде привітатися. Та і то не часто було, частіше Марта до нього їхала у Львів, в центр, а потім вже він її привозив пізно в ночі, що і не все я то бачила, бо спала.

Знаєте, іноді приходжу до куми, посидіти на лавочці, потеревенити.

Почали ми так за своє, за жіноче, а потім і за Максима згадали і за Марічку…

Там то Оля і почала, що і їй б хотілося на весіллі в Марти побувати, але час біжить, а як Бог дасть, то з майбутнім зятем і не знайома толком.

Тож я запропонувала вибрати день і зробити спільне застілля з Артемом. І ось вибирали дату, вибирали, і вирішили зробити це на День Незалежності України.

Домовилися на 2 годину, щоб після церкви все встигнути.

З вечора Оля заготовки робила, і салати і закуски, і повно всього, щоб і перед багатим зятем стіл пустим не був.

Я теж до них прийшла, і стіл помагала накрити, і котлети посмажити, і на кухні потім прибрати…

Спочатку я думала піти, щоб все-таки Оля і Славко самі з Артемом посиділи, але кума почала казати, щоб я збігала в вишиванку одягнулася і лишилася, все-таки не чужа людина.

Подумала я подумала і вирішила лишитися. Спішила дуже, щоб до приїзду гостя встигнути, бо вже час зустрічі наближався.

Прийшла я до куми, на зустріч з тим зятем, а його все нема та й нема. Почала похресниця дзвонити, відповіді нема. Годину, дві не було, вже і самі собі сіли все їсти.

Запізнившись аж на 5 годин, в дорогому костюмі заходить Артем. І замість якогось вибачення, подивився на нас, як на людей другого сорту…

На моя питання де ж то він так затримався? Хлопець відповів, що вчора з друзями святкував день прапора тому і проспав…

Читайте також: Дзвінок від Андрія мене ощасливив. Він запросив поїхати з ним до Буковеля, і не як зазвичай, з друзями, а лише удвох. Я ледь тоді заснула від щастя. Купила собі нову сукню на таку подію, сходила на манікюр, а в день від’їзду зробила собі і макіяж. Дуже вже хотіла в цей день освідчення, для Андрія бути найчарівнішою, так, щоб йому це запам’яталось. Та приїхали ми геть не в це місце, яке я малювала у своїй уяві

Знаєте, хоч і гроші він має солідні, але не хочеться мені, щоб Марта з ним жила. Бо ні поваги якоїсь до нас я не побачила, ні відповідальності.

Та де там… Похресниця як його побачила, то навіть слова не обмовила, що Артем щось зробив не так, зразу почала на нього вішатися…

По закінченні зустрічі я не змінила своєї думки, не подобається мені той “зятьок” і от думаю, чи то казати щось їм, чи промовчати і нехай собі роблять що хочуть?

Автор – Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page