fbpx
Україна
За чудодійною водою українцям не обов’язково їхати в Ізраїль, досить лише відвідати Херсонську область! Рожеве Лемурійське озеро в Херсонській області – справжннє диво, його ще більш солона, ніж в ізраїльському морі, вода має лікувальні властивості, а відпочинок тут зцілить емоційно і фізично

За чудодійною водою українцям не обов’язково їхати в Ізраїль, досить лише відвідати Херсонську область! Рожеве Лемурійське озеро в Херсонській області – справжннє диво, його ще більш солона, ніж в ізраїльському морі, вода має лікувальні властивості, а відпочинок тут зцілить емоційно і фізично.

Близько до кордону з Кримом, у Херсонській області, розташоване цілюще лемурійськіє озеро, вода і бруд якого за своїми властивостями не мають аналогів в Європі.

В озері неможливо потонути через величезний вмісту солі – до 300 грамів на літр. Але головне в іншому – озеро цілюще, воно лікує шкіру і суглоби.

– Мене сюди принесли на ковдрах. Через три дні я встав, через півтора року я вилікувався від хвороб, за які офіційна медицина досі не береться, – розповів “24 каналу” підприємець Володимир Виговський.

Власна історія зцілення надихнула цю людину допомагати і іншим.

А відкрили унікальне джерело абсолютно випадково. В кінці 60-х років тут впав військовий літак. Величезна воронка стала заповнюватися водою. І про дивовижні властивості водойми довгий час ніхто не здогадувався.

Після декількох років досліджень води Рожевого озера Одеський інститут курортології таки встановив, що вода і бруд звідси насичені певними хімічними елементами, тому здатні лікувати.

Крім здоров’я, це озеро приносить і прибуток для сусіднього села. Майже в кожному будинку тут здають житло для туристів. Озеро розташоване біля окупованого Криму. Втім, туристам переживати нічого, зовсім поруч дислокуються українські військові.

Стоять наші блокпости, військовослужбовці, техніка. Ми вже до цього звикли, нас це не дивує, – каже голова Чаплинської райдержадміністрації Олександр Бурейко.

Не дивує це і тисячі туристів. Вони сюди приїжджають практично цілий рік.

Як дістатися до Лемурійського озера

Для початку необхідно доїхати до Херсона, а вже з нього автобусом вирушати далі. Головний орієнтир – це смт Чаплинка, звідки до села Григорівка ходять нечасті автобуси. Далі від Григорівки до самого озера можна дістатися по 4-кілометровому відрізку степової ґрунтової дороги.

Інший варіант – це, минаючи Херсон, доїхати поїздом до станції Новоолексіївка, звідки знову ж через Чаплинку автобусами можна доїхати до рожевого озера.

Де оселитися на рожевому озері

Зупинитися можна в приватному секторі села Григорівка. Місцеві жителі пропонують туристам затишні будиночки з усім необхідним – від побутової техніки до кухонного приладдя.

Якщо обираєте більш прості умови проживання, то відпочинок обійдеться зовсім бюджетно, а можна за бажанням вибрати комфортніше житло – тут вже вибір зв вами.

Україна дивовижна! Любіть її і відкривайте для себе!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, itinari.com

За матеріалами з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook