fbpx
Україна
За прогнозом синоптика Ігоря Кібальчича, листопад цього року, ймовірно, буде теплим

Переважно вся територія України буде перебувати під впливом антициклонів.

За прогнозом синоптика Ігоря Кібальчича, листопад цього року,буде теплим.

За його словами, як показують свіжі розрахунки прогностичних моделей, атмосферна циркуляція в Європі розподілиться таким чином.

І через північні і західні регіони проходитимуть циклони та атмосферні фронти, а вже центральна та східна частини Європи виявляться більшою мірою у владі зон підвищеного атмосферного тиску – антициклонів.

“Територія України буде перебувати в основному під впливом антициклонів і полів підвищеного тиску із заходу та південного заходу.

Очікується переважання теплих повітряних мас, тому температурний фон виявиться вищим за норму, особливо у західних областях країни”, – зазначає Кібальчич.

Щодо опадів, то їхня кількість, за його прогнозом, буде нижчою за кліматичну норму на 15 – 20%, у західній частині близькою до норми. Основна їхня частина випадатиме у вигляді дощу. Формування снігового покриву з урахуванням поточних прогнозів є малоймовірним.

Але не всі колеги Ігоря Кібальчича погоджуються з його прогнозом. Так, раніше народний синоптик Стас Щедрін повідомив, що після 4-6 листопада в Україні різко похолоднішає, а також повернуться опади у вигляді дощів та навіть снігу.

І народний синоптик Володимир Деркач також говорить про холодний останній місяць осені. За його прогнозом, від середини листопада в Україні очікуються мороз і навіть сніг.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page