fbpx
Україна
“За це можна поважати”: хореографка Ілона Гвоздьова назвала “дуже сміливу” співачку, яка поступилася блискучою кар’єрою в росії заради України (фото)

“За це можна поважати”: хореографка Ілона Гвоздьова назвала “дуже сміливу” співачку, яка поступилася блискучою кар’єрою в росії заради України.

Українська хореографка Ілона Гвоздьова назвала “дуже сміливу” співачку, яка відмовилася від своєї блискучої кар’єри в Росії заради України після повномасштабного вторгнення РФ. За її словами, це Віра Брежнєва. Зірка наразі збирає гумодопомогу українцям у Польщі.

Про це Гвоздьова заявила у програмі “Слава+” на YouTube-каналі “Люкс ФМ”. Хореограф зазначила, що не стежить за співачкою та її позицією, але знає, що та з перших днів допомагає Україні.

“Я вважаю, що це дуже велика сміливість забити на свою кар’єру в Росії, тим більше, я думаю, у них там були зовсім інші гонорари і взагалі статус, і слава, і таке інше. І я вважаю це великою сміливістю тих артистів, хто виявив свою громадянську позицію, чітко сказавши, не побоявшись цих усіх наслідків. Це сміливо. За це можна поважати”, – зазначила Гвоздьова.

Фото – скріншот з відео