fbpx

Лавров на пресконференції зізнався, що Росія навмисне кинула бомбу на пологовий будинок у Маріуполі.  – Там давно прилаштувалось “Азов”. Породіль там не було!

Лавров на пресконференції зізнався, що Росія навмисне кинула на пологовий будинок у Маріуполі.  – Там давно прилаштувалось “Азов”. Породіль там не було!

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров підтвердив, що російські війська свідомо пологовий будинок у Маріуполі. Він видав маячню про те, що ця медустанова була базою “ультрарадикального батальйону “Азов”.

Про це міністр сусід заявив на пресконференції за підсумками переговорів із главою українського МЗС Дмитром Кулебою, яка транслювалася на YouTube МЗС РФ. Вона відбулася в турецькій Анталії за посередництва турецького глави МЗС.

“На засіданні Ради безпеки ООН було висунуто факти нашою делегацією про те, що цей пологовий будинок давно захоплено батальйоном “Азов” та іншими радикалами, звідти вигнали всіх породіль, весь медперсонал. Це була база ультрарадикального батальйону “Азов”. Ці дані було надано три дні тому. Тому робіть висновки самі”, – заявив Лавров.

“На інші країни ми нападати не плануємо. Ми і на Україну не нападали”, – заявив Лавров.

You cannot copy content of this page