fbpx
Україна
“Загострення в несподіваному місці”: екстрасенс Людмила Хомутовська передрекла важливий нюанс у війні з “сусідами”. “Слід бути готовими вже цієї осені!”

“Загострення в несподіваному місці”: екстрасенс Людмила Хомутовська передрекла важливий нюанс у війні з “сусідами”. “Слід бути готовими вже цієї осені!”

Людмила Хомутовська попереджає українців про важкої бої цієї осені.

Екстрасенс Людмила Хомутовська в інтерв’ю повідомила, чого очікувати українцям вже цієї осені.

За баченням Людмили, війна в країні набиратиме оберти. Восени на нас чекають великі бої, але перемога все одно буде за Україною.

“На Україну восени чекають великі бої. При цьому у нас буде величезна кількість перемог, до яких йшла наша країна. Потрібно розуміти, що все це буде хвилеподібно – десь ми будемо на висоті, десь нам буде важко. До цього потрібно приготуватися, і спокійно на це реагувати”, – сказала експерт.

Екстрасенс наголосила, що є висока ймовірність загострення ситуації в несподіваному місці.

“Будуть у нас і інформаційні війни. У цьому навіть не сумнівайтеся. Також будуть подібні провокації, як зараз на Запорізькій АЕС. Є величезна кількість маніпуляцій. Є висока ймовірність загострення ситуації в новому, несподіваному місці”, – говорить екстрасенс.

До того ж Хомутовська наголосила, що “сусідам” не вдасться підірвати Запорізьку АЕС.

“Окупанти відійдуть від ЗАЕС до кінця осені. При цьому маніпулювати ЗАЕС вони будуть до останнього дня їх перебування там. Там може бути дві ситуації: ЗСУ підійдуть дуже близько до ЗАЕС, буде переважання нашої країни, і можуть бути домовленості на рівні країн. Тобто не безпосередньо Зеленський і путін будуть спілкуватися. До вирішення цього питання підключатимуться треті особи. Але Запорізьку АЕС не підірвуть”, – підсумувала екстрасенс.

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава мужнім ЗСУ!

Українці, пам’ятайте, кожен повинен бути на своєму фронті! Тільки разом до перемоги!

Фото – скріншот

You cannot copy content of this page