fbpx
Україна
“Захур дав мені зелене світло, і я можу говорити як є!”: Камалія поділилася з шанувальниками, як допомагає Україні

“Захур дав мені зелене світло, і я можу говорити як є!”: Камалія поділилася з шанувальниками, як допомагає Україні

Відома співачка Камалія розповіла, як сьогодні допомагає воїнам та постpаждалим в Україні, та вперше озвучила, як підтримує уряд Пакистану, рідної країни її чоловіка, Україну у війні з Росією.

Зірка українського шоу-бізнесу, співачка Камалія зараз перебуває у Британії, де активно гастролює та займається волонтерською діяльністю на користь своєї країни.

“За цей час нам удалося зібрати чимало грошей. Ми відправили 22 тонни медикаментів та необхідних матеріалів, 2 тонни продуктів та близько 20 тисяч боксів для гарячого харчування. Крім того, ми понад мільйон євро витратили на будівництво спеціального житла для біженців із України в Німеччині. Там зможуть розміститися 770 сімей, – поділилася Камалія в ефірі “Ранку з Україною”.

Але, незважаючи на величезну допомогу артистки, її нерідко запитують про позицію Пакистану, уряд якого досі дотримувався тиші.

“Захур дав мені зелене світло, і я можу говорити як є. Пакистан передав Україні 2 літаки-винищувачі та продовжують допомагати, але не розголошують інформацію про це, – відверто розповіла артистка в інтерв’ю із ведучими каналу “Україна”.

Україна щиро вдячна всім за допомогу!

Молимось за наших захисників!

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page