fbpx
Суспільство
Зайцева мітить на волю: висновки експертів довели українців до судом

Журналісти спільно із громадськістю підбили підсумки у справі харківської мажорки Олени Зайцевої, з вини якої рік тому, 18 жовтня 2017 року, зaгuнyлo шестеро людей.

Варто нагадати, що на лаві підсудних опинилися обидва водії – учасники тієї жaxливої ДTП. Олена через місяць після ДTП свою провину визнала і попросила вибачення у родин зaгuблux.

Геннадій теж вибачився, але через майже рік відмовився давати свідчення разом з Зайцевою, заявивши, що скаже своє слово лише після того, як будуть вислухані всі експерти.

“Той факт, що я не визнаю своєї юридичної провини в цій страшній трагедії, не може сприйматися як обтяжуюча обставина. На моєму місці міг опинитися кожен з них.

Я не вважаю себе винуватим з точки зору звинувачення, яке мені висунуто. Але я вважаю себе винним як людина”, – розповідає Дронов.

Він, як і раніше переконує, що їхав на “зелений”, також говорить, що перед тим, як виїхати на перехрестя, бачив тільки фари здалеку.

Читайте також: ЦЕ ОФІЦІЙНО: МЕГАН МАРКЛ І ПРИНЦ ГАРРІ ЧЕКАЮТЬ ДИТИНУ

Прокуратура стверджує, що тепер на водія “Фольксвагена” може чекати ще більший термін, ніж водія “Лексуса” – визнання провини пом’якшить для Олени покарання.

Експерт-привид

Вперше заяву про те, що в організмі Зайцевої в момент аварії були заборонені речовини, прозвучали з вуст прокурора.

Захист дівчини у свою чергу виправдовувався, що через тpaвму, отриману в дитинстві, Олена страждає від сильних головних бoлів і приймає  знeболюючі, хоча водіям їх пити не можна.

Через опитування розгорілися справжні баталії – спочатку не вистачило біологічної речовини для підтвердження, що Зайцева була під дією забороняють речовин.

Відповісти на ці питання могла б лікар-нарколог, відповідальна за процедури збору аналізів, однак вона зникла у невідомому напрямку.

Коли ж буде вирок?

За словами прокурора Валерія Бухан, справа про смертельну ДТП наближається до логічного завершення.

“Судовий розгляд обвинувального акта добігає кінця. Залишилося розглянути клопотання сторони захисту.

Якщо суд прийме рішення про його незадоволення, то найближчим часом суд перейде до дебатів, і буде прийнято остаточне рішення”, – заявив прокурор.

Джерело.

Related Post