fbpx
Україна
“Закрите небо і без повітряних тривог”: учасник “Битви екстрасенсів” озвучив прогноз для України. То ж коли закінчиться “гаряча” фаза війни

“Закрите небо і без повітряних тривог”: учасник “Битви екстрасенсів” озвучив прогноз для України. То ж коли закінчиться “гаряча” фаза війни

Війна в Україні може скинути обороти після того, як мужні ЗСУ проженуть окупантів з півдня країни. Тоді ракетних ударів значною мірою – поменшає!

Про це сказав фіналіст “Битви екстрасенсів” Роман Шептицький. “Найближчі три-чотири тижні гостро стоятиме питання: окупанти самі вийдуть з тих територій (Херсонської області – ред.), або ЗСУ їх знешкоджуватимуть”, – наголосив він.

Учасник “битви екстрасенсів” додав, що є ймовірність, що “сусіди” кинуть нові сили у бої на Херсонщині, і тоді звільнення цих територій затягнеться на місяці. Активні бойові дії протягом 2023 року можуть тривати ще й на Донбасі, там війна може перейти на стадію “замороженого конфлікту”.

Шептицький також наголосив, що Перемога у війні буде лише Україною, але в країні може бути неспокійно від трьох до восьми років.

“Але це не означає, що протягом усього цього часу будуть активні бойові дії. Нам дуже необхідна світова допомога, той же ленд-ліз. Тоді у нас будуть усі можливості і небо закрити, і позбутися повітряних тривог. Поки що можу сказати, що Україна обов’язково переможе. Це вже затверджено вищими силами”, – підсумував він.

Дай Бог! Ми усі в це віримо!

Слава Богу! Слава Україні! Слава мужнім ЗСУ!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page