fbpx
Суспільство
Залишила двох дітей зі свекрухою на час відпустки, але назад уже не повернулася

Гліб з Анжелою в шлюбі більше 12 років, у них двоє чудових дітей. Чоловік працює дальнобольщиком і його довго не буває вдома.

Всі турботи і клопоти лежать на дружині. Одного разу Анжеліні дісталася путівка на море практично безкоштовно і вона не могла упустити такий шанс. Останній раз вона і не згадає коли була у відпустці.

Гліб був як завжди в рейсі і дітей їй довелося залишити зі свекрухою. Анжела купила собі пару купальників і капелюшок, зібрала валізу і відправилася в аеропорт.

Путівка була розрахована на 10 днів і навіть зворотний квиток вона вже купила.

Читайте також: — ТЬОТЯ ЛЮБА, ПОЧАСТУЄТЕ ХЛІБЦЕМ, — ПОЧУЛА Я

По прильоту її чекав новий сюрприз: в готелі, в якій був заброньований номер стався прорив каналізації і всіх її постояльців розселили по інших готелях.

Анжела не стала повідомляти цю неприємну новину нікому, щоб не засмучувати.

Минув тиждень, залишилося два дні до повернення додому. Жінка чудово відпочила, засмагла і пройшла курс лікувального масажу. Одного разу вночі їй заважав заснути шум, що доносився із сусіднього номера.

Вона довго чекала коли там заспокояться і не раз телефонувала на рецепшин, щоб вони вжили заходів. В кінцевому підсумку вона пішла туди сама. І якого було її здивування, коли двері відкрив Гліб.

Він розгубив і лише запитав як діти і чому вона в цьому готелі. Анжела відкрила двері і побачила дівчину в сорочці чоловіка. Дружина віддала йому велику ляпас і пішла.

На наступний день вона здала зворотний квиток на літак і написала чоловікові, що тепер він буде виховувати дітей. Після цього вона викинула сімку і більше не виходила на зв’язок.

Гліб повернувся додому і разом з матір’ю стали одні виховувати дітей. Анжела лише часом надсилала дітям подарунки і коли вона облаштувалася на новому місці, то забирала дітей на літо.

Глібу було важко справлятися з двома дітьми, він вважав, що Анжела придумує що втомлюється від домашніх турбот.

А тепер коли сам опинився на її місці, то зрозумів що не цінував старання дружини. Коли діти підросли, то вони вже самі вирішили з ким із батьків їм жити краще.

Джерело.

Related Post