fbpx

Замість того, щоб назвати героєм України, вони одягли на нього кайданки: Марченко розказала про “подвиг”, який зробив її чоловік Медведчук в Україні

Замість того, щоб назвати героєм України, вони одягли на нього кайданки: Марченко розказала про “подвиг”, який зробив її чоловік Медведчук в Україні

Марченко заявила, що Медведчук вивів по мінному полю вночі тисячі людей.

Дружина затриманого нардепа Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко стверджує, що чоловіка незаконно затримали, адже він – “справжній герой України”. За її словами, лідер ОПЗЖ серед ночі вивів “по мінному полю” тисячі людей.

Про це вона заявила у коментарі росЗМІ, у мережі доступні ролики з її спілкування із журналістами у Москві. Нагадаємо, що дружина підозрюваного в держзраді олігарха-політика виїхала з України до початку війни.

Спілкуючись із пропагандистами, Марченко нагадала, скільки військовополонених “врятував Віктор, у прямому розумінні цього слова”.

“Не знаю, бачили ви ці кадри чи ні, як він йшов мінним полем. Він сам вів людей мінним полем, вночі. І цих людей тисячі”, – заявила телеведуча.

Щоправда, коли був такий подвиг Медведчука, кого “рятував” її чоловік-“герой” і куди саме виводив, вона не уточнила.

Напередодні дружина затриманого нардепа провела пресконференцію в столиці країни-агресора РФ. Під час заходу в Москві Марченко спробувала виправдати чоловіка й заявила, ніби в Україні над ним готується щось погане.

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page