fbpx
Breaking News
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Суспільство
Зарплату Генерального прокурора України Руслана Рябошапка підвищили майже до 100 тисяч гривень! Має, певно, особливі заслуги перед Україною…

Виросла також зарплата прокурорів обласних, окружних і прирівняних до них прокуратур.

Посадовий оклад Генерального прокурора України становитиме 93 648 грн, прокурора Офісу Генерального прокурора – 28 815 грн, прокурора обласних і прирівняних до них прокуратур – 23 052 грн, прокурора окружних і прирівняних до них прокуратур – 22 764 грн.

Відповідну постанову Кабінету міністрів України № 1155 було прийнято на урядовому засіданні 11 грудня 2019 року, повідомляє Дело з посиланням на Ліга.Закон.

Читайте також: ПІСЛЯ 20 СІЧНЯ УКРАЇНСЬКЕ ТБ СТАНЕ ПЛАТНИМ: ЯК ДИВИТИСЯ УЛЮБЛЕНІ КАНАЛИ

Related Post