fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Україна
Після 20 січня українське ТБ стане платним: як дивитися улюблені канали

20 січня на українському медіаринку відбудуться кардинальні зміни, про які громадян інформували вже близько півроку тому.

По це пише-нагадує портал Акцент.

4 найбільші медіахолдингу: «Медіа група Україна», «Старлайт Медіа», «Інтер Медіа Груп» та «1 + 1 медіа» закодують свій сигнал. Отже, для перегляду улюблених передач потрібно буде шукати шляхи вирішення цього питання.

Які канали закодують? Навіщо канали кодують?

Це європейська практика медіа, яка поки зовсім не подобається українцям, оскільки за її реалізацію доведеться платити з власної кишені.

В цілому, закодують 23 телеканалу чотирьох найбільших медіагруп:

StarLightMedia: СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце;

1 + 1 media: 1 + 1, 2 + 2, ТЕТ, Плюс Плюс, УНІАН ТБ, Бігуді;

Inter Media Group: Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм;

Медіа група Україна: Україна, НЛО TV, Індиго TV.

У відкритому доступі залишаться регіональні, нішеві і ще ряд телеканалів. Їх близько 40.

Що робити телеглядачам?

Ефірне цифрове телебачення (Т2)

На більшій території України загалом ретранслюється 32 телеканали, в Одеській області – 42, в Києві і регіоні – 52. Саме на цей тип прийому планує перейти більша частина супутникової аудиторії.

Для прийому необхідні: телевізор з цифровим приймачем, ефірна антена. Якщо телевізор старий – зовнішній цифровий приймач і антена.

Читайте також: ЯКА ТАМ КОВБАСА! І ПОРУЧ НЕ ЛЕЖАЛА: САЛО, ЗВАРЕНЕ В ПАКЕТІ – ТО ТАКА СМАКОТА, НАВІТЬ ДІТКИ МОЇ ЗА ОБИДВІ ЩОКИ УПЛІТАЮТЬ. А ГОЛОВНЕ – КОРИСНО, ПОЖИВНО І НІЯКОЇ “ХІМІЇ”!

Супутникове телебачення

Після впровадження кодування можна нічого не міняти, залишити старий супутниковий приймач, дивитися відкриті українські телеканали за винятком каналів Медіагруп;

Придбати супутниковий приймач однією з DTH-платформ, замінити приймач на провайдерский, платити абонентську плату. Медіагрупи розраховують, що саме цю модель виберуть близько 1 млн українських домогосподарств.

Можна придбати відповідний за ціною і меню супутниковий приймач з CI-слотом, CAM-модуль однією з DTH-платформ, дивитися легально українські телеканали з супутника, платити абонентську плату.

Кабельне ТБ, IPTV, OTT

Підключення до кабельного оператора може стати гідною панацеєю замість установки супутникової антени.

Деякі інтертет-провайдери надають своїм абонентам послугу IPTV. Можливо, у Вас в будинку вже є такий провайдер і, як правило, в більшості випадків «інтернет + ТВ» – в комплекті дешевше.

Можна придбати ОТТ-сервіс, наприклад: Megogo, Divan.TV, Oll.TV, Omega TV, YouTV, Sweet.TV… Принцип роботи від IPTV відрізняється тільки тим, що ви не прив’язані до мережі свого оператора і послугу можете отримувати в будь-якій точці України. Але для прийому необхідний телевізор з SmartTV, або приставка на Android і доступ до мережі інтернет.

Related Post