fbpx
Світ
Ця 85-річна жінка змiнилa своє тiлo: від пoбaчeнoгo вaм cтaнe нe пo сoбi

Анна Песке звичайнісінька пенсіонерка зі штату Нью-Йорк, США. Вірніше, була звичайною. Їй 85 років і зовсім недавно вона виглядала так, як, здавалося б, і повинен виглядати людина в її віці. Діти і внуки люблять бабуcю і завжди вважали, що вона тримається молодцем.

А то, що протягом декількох років Анна страждала від хронічних бoлів в спині, всім здавалося цілком закономірним. Вік такий. Навіть сама жінка вже не очікувала позбутися від бoлю, поки одного разу не поїхала відвідати свою дочку.

Піднімаючись сходами, вона раптом відчула таку бiль в спині, що ледь змогла встояти на ногах. Решту часу, яке Анна провела в гостях у дочки, вона була змушена користуватися інвалідним кріслом.

І жінці абсолютно не подобалася ідея і далі залишатися безпорадною. Вона вирішила знайти спосіб впоратися з проблемою.

Читайте також: В 16 РОКІВ ВОНА ВАЖИЛА ВСЬОГО 17 КГ: ДІД ЗАМОРИВ ВНУЧКУ ГОЛОДОМ (ФОТО)

«Я все перепробувала, – згадує вона. – Гoлкoвколювання, фізіотерапію, ходила до костоправа. Після цього наступало полегшення, але незабаром біль поверталася». Приблизно через три місяці Анна познайомилася з 28-річної Рейчел Джес.

Рейчел сама страждала від бoлю в спині і тому захопилася йогою. А потім стала інструктором. Дівчина стала відвідувати літню жінку і показувати їй різні вправи для поліпшення постави і зміцнення м’язів спини.

Пройшов всього місяць, а Анна вже могла відчути результат. І спробувати більш складні вправи.

Минуло два роки, і тепер ви самі можете побачити, як змінилося тіло жінки. Вона знову може прямо тримати спину. Рейчел теж знайшла славу як інструктор, і тепер багато хто мріє потрапити до неї в руки

Те, що йога може допомогти позбутися від болю в спині, підтверджують і лікарі. А історія Анни Песке доводить, що ніколи не пізно піклуватися про своє тіло. Але будьте обережні – прогрес вимагає часу і терпіння. І хорошого наставника.

Джерело.

You cannot copy content of this page