fbpx

Зеленський оприлюднив основні умови на переговорах України з рф. Україна вимагає від московії забрати всіх своїх військових із території нашої країни та наполягає на поверненні українських територій у міжнародно визнаних кордонах

Зеленський оприлюднив основні умови на переговорах України з рф.

Українська сторона, яка веде переговори з російською, не поступається висунутими раніше умовами.

Україна вимагає від РФ забрати всіх своїх військових із території нашої країни та наполягає на поверненні українських територій у міжнародно визнаних кордонах. Цими умовами на переговорах з РФ Україна не має наміру поступитися.

На цьому наголосив президент України Володимир Зеленський у своєму черговому зверненні до народу України.

У Мережі почастішали фейки з приводу того, що Україна нібито готова на поступки на переговорах з російською стороною. Мовляв, наша країна готова поступитися своїми територіями заради підписання мирного договору. Деякі вже поспішили оприлюднити у своїх акаунтах застереження до президента та його команди.

Проте Володимир Зеленський спростував ці чутки. Україна наполягає на своєму баченні мирних угод і прагне набути миру на кращих умовах, ніж були до початку цієї війни.

“Я хочу, щоб мене зараз все почули. Всі наші громадяни, громадяни України. Переговори продовжуються, переговори заради України. Мої пріоритети на переговорах цілком зрозумілі. Завершення війни, гарантії безпеки, суверенітет, відновлення територіальної цілісності, реальні гарантії для нашої країни, реальна захист для нашої країни”, – заявив Зеленський.

Він також подякував друзям та партнерам нашої країни за допомогу та попросив у них посилити санкції проти Росії, адже економіка агресора ще досить міцна, і знадобиться чимало часу, щоб руйнівні процеси стали незворотними. Відтак кожна санкція може прискорити цей процес. Володимир Зеленський також звернувся російською мовою до російських військових, вкотре закликавши їх скласти зброю та припинити цю безглузду бійню, в якій гинуть люди з обох боків.

Слава Україні і ЗСУ! За нами – правда і Перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page