fbpx
Україна
Зеленський пояснив, чому не можна зупиняти ремонт доріг під час війни

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками компаній-підрядників щодо будівництва автомобільних доріг в Україні. Обговорили особливості будівництва інфраструктурних об’єктів за умов повномасштабної російської агресії.

Про це повідомили у прес-службі Офісу президента.

Зеленський висловив подяку за те, що компанії продовжують працювати в Україні навіть після вторгнення РФ, а також за допомогу та підтримку у підготовці оборони українських міст та мережі автошляхів.

“Усі потужні будівельні компанії все це робили”, – зауважив президент.

Він наголосив, що важливо реалізувати план, який передбачає будівництво об’єктів інфраструктури відповідно до вимог воєнного часу.

“Сьогодні інфраструктура стає галуззю не комфорту, а необхідності та обороноздатності держави через те, що є і зброя, і зерно, і металургія. Тому що стосується залізниці, доріг, мостів та тунелів, нам потрібно перейти до максимально безпечного процесу, аби ми були готові до будь-яких ударів та блокувань’‘, – пояснив Зеленський.

В Україні активно ремонтують дороги

Як пише УНІАН , наразі в Україні вже відремонтували тисячу кілометрів доріг із зруйнованих під час війни 24 тисячі кілометрів.

Заступник голови “Укравтодору” Андрій Івко пояснив, що на відновлення автошляхів ще доведеться витратити 900 млрд гривень, ці гроші збираються брати із заморожених активів Росії. Відновлення триватиме близько чотирьох років, але базові інфраструктурні елементи в “Укравтодорі” обіцяють відновити вже за рік-півтора.

Насамперед відновлюють дороги, які з’єднують облцентри з маленькими населеними пунктами, це узгоджується із ЗСУ. Також спочатку відбудовуються гуманітарні дороги, такі як Київ – Чоп, Київ – Харків, Київ – Чернігів.

Раніше ми писали, що попри війну у Києві активно ремонтують вулиці. У деяких районах через це утворилися навіть звичні для мирного часу пробки.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.