fbpx

Зеленський про відносини з Путіним: “Ми створили формат для нашого діалогу, який привів до деяких „чутливих” рішень. Діалог почався”.

Про те,  що з президентом Росії у нього почався діалог, зокрема, було кілька телефонних дзвінків, а 9 грудня у Парижі відбулася зустріч в “нормандському форматі”, очільник держави заявив у коментарі виданню The Times of Israel, передає Depo.ua.

Я пише джерело, президент Володимир Зеленський вважає, що взаємини з його російським колегою Володимиром Путіним перебувають на початковому етапі, однак діалог, який розпочався, вже привів до низки важливих рішень.

Читайте також: ЖИТТЄВІ ІСТИНИ І УРОКИ, КОЛИ ВАМ 30, 40 І 50. ДУЖЕ МУДРО І ВЛУЧНО!..

“Ми створили формат для нашого діалогу, який привів до деяких „чутливих” рішень. Ми повернули наших полонених, наші кораблі. Після трьох років без зустрічей нам вдалося домовитися про “нормандський формат”. Потім (29 грудня, – ред.) відбувся другий обмін полонених — найбільший подібний обмін”, — зазначив президент.

Він також додав, що саме прагнення до миру на Сході України спонукало його стати президентом.

Зеленський наголосив, що хотів би, щоб процес мирного врегулювання ситуації на Донбасі просувався у більш прискореному темпі, однак цьому перешкоджають “надзвичайно складні питання”, які необхідно вирішити.

“Я бачу прогрес, тому що кількість перестрілок значно скоротилася. Але вони все ще мають місце”, – додав президент.

Видання нагадує, що президент України Володимир Зеленський вважає, що президент Росії Володимир Путін розуміє його позицію про те, що Україна є незалежною країною.

You cannot copy content of this page