fbpx
Суспільство
Зеленський: “У мене єврейська кpoв. І я президент. І нікого це не хвилює, чи не так? Нікому немає діла.”

Президент України Володимир Зеленський напередодні свого візиту в Ізраїль дав велике інтерв’ю виданню The Times of Israel, в якому зазначив, що в Україні найнижчий рівень антисемітизму в Європі, а він сам має єврейську кpoв, передає видання Українські новини.

Журналіст зазначив, що, за словами Ефраїма Зурофф, який очолює ізраїльський офіс Центру Симона Візенталя, “тисячі українців брали участь у злочинах Голокосту”, пише джерело.

“У мене єврейська кpoв. І я президент. І нікого це не хвилює, чи не так? Нікому немає діла. Ніхто не питає мене про це. Звичайно, в Україні, як і всюди в світі, зараз і в минулому, є відсоток людей, які не бачать нікого, крім своєї нації. Те ж саме відбулося під час Другої світової війни і під час окупації фашистською Німеччиною України. Таке ж складне ставлення було продемонстровано єврейському народу за радянських часів. Ми все це знаємо.

Читайте також: САЛО – НАШ РІДНИЙ УЛЮБЛЕНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДУКТ. АЛЕ ТАКУ СМАКОТУ ВИ ТОЧНО З НЬОГО ЩЕ НЕ ГОТУВАЛИ! ЗДИВУЙТЕ ВСІХ ШЕДЕВРОМ!

Але зараз ми також прекрасно знаємо, що найнижчий рівень антисемітизму – в Україні. Звичайно, у нас є відсоток радикальних людей, але дуже маленький. І саме тому я не боюся опору планам з будівництва меморіалу в Бабиному Яру “, – сказав Зеленський.

На питання журналіста які традиції були в родині президента – єврейські або православні, Зеленський сказав, що у нього була звичайна радянська єврейська сім’я.

“Більшість єврейських сімей в Радянському Союзі не були релігійними. Ви знаєте, що релігія не існувала в радянській державі як такій”, – сказав він.

Related Post

facebook