fbpx

Згадав колишні часи: директор Софії Ротару придумав дивну “відмазку”, щоб виправдати мовчання співачки про війну в Україні (фото)

Згадав колишні часи: директор Софії Ротару придумав дивну “відмазку”, щоб виправдати мовчання співачки про війну в Україні (фото)

Поки весь шоу-біз волає про війну в Україні, від народної Софії Ротару – лише кілька слів. Майже місяць вона мовчить про напад Росії, яка годує її останні роки. Тож концертний директор співачки вигадав відмазку замість неї – та нібито “завжди була аполітична”.

Лише в серпні, на 30-річчя Незалежності, 74-річна Софія Ротару отримувала з рук Зеленського почесну нагороду “Національна легенда”, а сьогодні – не засуджує Росію за цинічну війну в Україні. У її концертного директора є на це своє пояснення.

“Софія Михайлівна завжди була аполітичною, намагалася уникати розмов на ці теми. Вона – народна артистка СРСР і однаково добре ставилася до всіх колишніх союзних республік”, – ошелешив Сергій Лавров.

Ба більше, він припустив, що Софія Ротару мовчить про війну, бо побоюється за гастролі в Росії. Він пригадав, як її син Руслан зірвав концертний тур фото, на якому вона з синьо-жовтим прапором.

“Вона отримала величезний урок після того, як син підставив її з українським прапором. 2014 року, вже після приєднання Криму, у Ротару був запланований великий гастрольний тур Росією. І її син опублікував у соцмережах фотографію матері з синьо-жовтим прапором, підписавши “Слава Україні!” Вибухнув грандіозний скандал, всі кричали, що Ротару зрадила нашу країну, і гастролі довелося скасувати”, – пригадав Лавров.

Майже місяць тому, 28 лютого, співачка стверджувала, що війна застала її в Києві. Вона запевняла, що молиться за наших захисників, а її руки трусяться через жорстокі бої по всій країні. Гастролерка навіть написала про російські ракети, які бомблять житлові квартали, але не закликала Путіна зупинити війну.

“Незалежність і свобода коштує дорого – це правда, але невже вона варта того, щоб російські ракети знищували мирних жителів, дітей та руйнували міста України. Ці факти розривають моє серце на шматки”, – писала артистка в інстаграмі.

You cannot copy content of this page