fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Події
Жінка пробігла через міст за секунди до його падіння (відео)

Люди на березі підбурювали китаянку бігти швидше, щоб не опинитися під водою, передає Сегодня.

Мешканка Китаю встигла пробігти по саморобному пішохідному мосту на інший берег річки буквально за лічені секунди перед тим, як споруда завалилася під натиском вітру і води.

Інцидент стався в місті Веньцян на півдні країни. Місцеві жителі за допомогою рятувальників евакуювалися під час негоди по мосту з одного берега річки на інший.

Читайте також: На Закарпатті роми палками бuли вaгітну жінку та дитину: з’явилося відео з місця події

Останньою по мосту переходила одна з жінок. Коли вона була на середині мосту, люди, які перебували на березі, помітили, що спорудження починає зміщуватися зі своєї основи, і стали активно закликати китаянку швидше дістатися до суші. Жінка перейшла на біг і встигла ступити на берег за секунду до того, як міст виявився знесений водою.

За словами представника місцевої влади, тимчасовий міст звели тут після того, бетонний міст, що існував раніше в місті, був зруйнований повінню в липні цього року.

Related Post

facebook