fbpx
Події
Жінка замкнула трьох дітей у холодному будинку, без їжі

У Бердичеві Житомирської області 27-річна жінка залишила в будинку трьох дітей 8, 6 і 3 років. Їх знайшли соціальні працівники.

Старший хлопчик Сергій кілька днів не приходив до школи, тому стурбовані вчителі повідомили про це соцслужбі. Соцпрацівники навідалися до будинку. Через вікно хлопчик розповів їм, що мами вже два дні немає вдома, а в хаті дуже холодно.

Меншій сестрі брати клали у постіль кошенят, аби та не плакала. Без їжі та тепла малеча два дні просиділа в очікуванні мами, котра пішла невідомо куди й на скільки.

“Діти були у жахливих умовах, антисанітарія, розкидані речі, відсутні продукти харчування, будинок не опалюється”, – констатувала інспектор ювенальної превенції поліції Бердичева Олеся Чубоха.

Читайте також: АВТОБУС ІЗ ЗАРОБІТЧАНАМИ ПЕРЕКИНУВСЯ НА ЗАКАРПАТТІ, Є ПOCТPAЖДАЛІ

Малечу з дому забрали до лікарні. Там діти зігрілися та поїли. “Добре нам тут живеться. Нам дають їсти, що ми захочемо”, – радіють діти. Медики ж констатували в пацієнтів переохолодження та застуду.

“Нежить, кашель, неприємний запах. Ми їх помили, принесли одяг своїх дітей, перевдягнули, нагодували”, – розповіла дитячий лікар-інфекціоніст Бердичівської ЦМЛ Надія Шешмінцева.

Поліція згодом знайшла горе-матір. Жінка пояснила, що в неї з’явилося нове кохання, а дітей вона залишила ненадовго.

Соцпрацівники стверджують, що сім’я на обліку не перебувала і якби не пильність вчителів, невідомо скільки б іще дітям довелося сидіти голодними у холодній хаті.

“Ця сім’я переїхала до нас з іншого району, а в цьому році це ось таке перше повідомлення”, – визнала начальник служби у справах дітей Бердичівської міської ради Світлана Василіська.

Тепер поліція і соціальні служби через суд хочуть позбавити матір батьківських прав. Медики кажуть, що до дітей у лікарню вона навідалася лише один раз.

Джерело.

facebook