fbpx
Світ
Жінку, яка відмовилася робити синові щеплення, засудили до тюремного терміну

Громадянку США , яка “по філософським причин” відмовляється робити щеплення 9-річному синові, засудили до семи днів ув’язнення.

Ребекка Бредоу живе в Детройті і одна виховує двох дітей; колишній чоловік допомагає грошима. У суді вона заявила, що готова нести юридичну відповідальність, але її переконання не дозволяють їй робити дев’ятирічному синові щеплення від кору та інших небезпечних зaxвopювань.

Минулого тижня суддя постановив, що хлопчик повинен бути вакцинована протягом тижня, а через тиждень мати засудили до позбавлення волі строком на сім днів – за відмову виконати постанову суду.

“Я краще опинюся за гратами, ніж зроблю те, у що абсолютно не вірю, – заявила жінка журналістам – Вакцина може нашкодити моєму хлопчикові, і ось цього я дійсно боюся”. Жінка додала, що вона не проти вакцин взагалі, але в своїй родині щеплень не допустить.

Читайте також: ШЛЮБ ПО ЛЮБОВІ: ІТАЛІЙКА ВИЙШЛА ЗАМІЖ САМА ЗА СЕБЕ

У США вакцинація дітей може бути обов’язковою або необов’язковою в залежності від законів штату. У штаті Мічиган, де живе Бредоу і її сім’я, можна відмовитися від вакцинації дітей з філософських, релігійних або медичних причин.

Aле, так як Бредоу заявила про свої філософських упередженнях проти вакцин вже після того, як було винесено перше судове рішення, вона отримала термін нема за відмову від щеплень, а за невиконання розпоряджень суду.

Рух за відмову від щеплень виникло в США після публікації в одному з рецензованих медичних журналів статті фізіолога Ендрю Уейкфілда, в якій стверджувалося, що щеплення провокують розвиток ayтизму у дітей.

Після того, як висновки Уейкфілда кілька разів спростували колеги, його позбавили лікарської ліцензії, але страх перед вакцинами оселився в умах громадян, які через майже 20 років з публікації Уейкфілда відмовляються робити щеплення собі і дітям.

Рух проти вакцин, особливо популярне серед малоосвічених і бідних груп населення США, – основна причина спалахів давно відомих інфекційних захворювань, таких як кip, краснуха і свинка.

Джерело.