fbpx
Світ
Жінку звільнили за непристойний жест президенту Трампу

В США жінка, яка їхала на велосипеді біля президентського кортежу Дональда Трампа, показала середній палець в бік його авто. За це її звільнили із займаної посади.

Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Президент їхав на гольф у місті Стерлінг, штат Вірджінія. Знімок зробив фотограф Білого дому. Він розмістив його у соцмережах.

Глядачі ТБ дали жінці прізвисько “she-ro”, що означає у перекладі з англійських слів “Вона герой”. Справжнє ім’я жінки Джулі Бріксман. Їй 50 років. Вона мати двох дітей.

Читайте також: У ПАКИСТАНІ 14-РІЧНУ ДІВЧИНКУ ГOЛЯKA ПРОВЕЛИ ПО ВУЛИЦІ, ЩОБ ПОКАРАТИ ЇЇ БРАТА

Свій вчинок вона пояснила тим, що в неї “кpoв скипіла всередині як побачила його кортеж. Подумала про багатьох учасників програми DACA, яких виганяють із країни.

Згадала про його спроби згорнути Obamacare, про те, що тільки третина жителів Пуерто-Ріко отримали допомогу від влади. А він у цей час розслабляється на гольфі”.

Її викликав начальник на роботі і повідомив, що вона звільнена за те, що поширила фото на своєму профілі у Twitter і Facebook. Жінка намагалась переконати, що в той час її не було на роботі, а в на її сторінці не згадується роботодавець. Керівництво відповіло їй, що це може нашкодити їх іміджу.

Не дивлячись на це, Бріксман говорить, що не жалкує про скоєне. Зараз вона планує шукати нову роботу.