fbpx
Суспільство
Жодної готівки: у навчальних закладах Львова заборонили збирати кошти з батьків школярів та дошкільнят

26 вересня начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик підписала Наказ «Про заборону обігу готівкових коштів та забезпечення заходів щодо запобігання корупції у навчальних закладах м. Львова».

Відповідно до цього наказу, працівникам навчальних закладів, а також батьківським комітетам та учасникам навчально-виховного процесу категорично заборонено збирати готівкові кошти з батьків учнів та вихованців навчальних закладів м. Львова для вирішення фінансових питань.

Пов’язаних з покращенням матеріально-технічного забезпечення, проведення ремонтних робіт, відзначення ювілейних та святкових дат.

Персональну відповідальність за вчинення протиправних дій щодо збору коштів вуправлінні освіти поклали на керівників навчальних закладів.

Читайте також: У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВРЯТУВАЛИ 87-РІЧНУ БАБУСЮ

“Але це не означає, що батькам забороняється допомагати навчальним закладам, навпаки, допомагати можна і треба, але добровільно, законно та прозоро. Кожен заклад має спецрахунок на який можна переказати добровільну пожертву.

Гроші на цьому рахунку – гроші цільового використання та суворої звітності і достатньо в призначені платежу вказати на що, якому класу або на яку потребу ви переказуєте гроші і вони чітко попадуть за призначенням.

Цей наказ дозволить перевести благодійність в законне русло, звільнить багатьох вчителів від тягаря, а батьків від тиску та приниження збоку батьківських комітетів, а на жаль, такі випадки стали зростати”, – прокоментувала рішення голова Батьківської Ради Львівщини Олена Пономарева.

Як зазначила Олена Пономарева, якщо в школі буде створена атмосфера чесного партнерства та комфортні умови для дитини, кожна мама залюбки буде благочинити.

“Дякуємо Управлінню освіти та п. З. Довганик та Департаменту гуманітарної політики ЛМР в особі директора п. Г. Слічної за розуміння та важливе рішення, яке викличе багато дискусій та страшилок в стилі “всепропало”, але з часом поверне повагу і довіру батьків до садочків та шкіл.

Ми вже чуємо страшилки від зацікавлених освітян: не буде миючих, крейди, охорони, лампочок, вікон, дверей…Шановні, не буде ПОБОРІВ та ненависті, а решта ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!” – додала голова Батьківської Ради Львівщини.

Джерело.

facebook